امروز: سه شنبه 12 مرداد 1400 برابر با 03 آگوست 2021

معرفی پایگاه خبری مشهد عمران؛ اهداف و چشم اندازها

پایگاه خبری مشهد عمران"پایگاه خبری مشهد عمران" با انگیزه ایجاد فضایی صاحب خبر برای انتشار اخبار و دیدگاه ها در حوزه فعالیت های عمرانی استان تاسیس شده است. بدین صورت که هر پروژه عمرانی در رسانه های عمومی تنها به مباحثی نظیر کلنگ زنی یا در پایان پروژه به خبر افتتاح آن پرداخته می شود در صورتیکه نشر روند پیشرفت فیزیکی آن و تشریح اثرات اقتصادی و اجتماعی پروژه ها در قبل، حین و بعد از احداث آن می تواند در تصمیم گیری های مدیران و سرمایه گذاران راهگشا باشد.
ایجاد پرونده های خبری دقیق و کارشناسی شده برای اولین بار در پایگاه خبری مشهد عمران پیاده سازی شده است که به عنوان یک آرشیوی موضوعی خبری می تواند به عنوان عنصری منحصربفرد و تصمیم ساز عمل نماید.
این پایگاه با انگیزه نشر خدمات و تلاش های مسئولان محترم در حوزه پروژه های عمرانی استان و همچنین انتشار دیدگاه ها، نقد ها و راهکارهای مفید در اصلاح یا تبیین فعالیت های مذکور در فضایی سالم و شفاف فعالیت می نماید.
ایجاد پایگاه خبری مشهد عمران اعتقاد دارد که "رسانه" می تواند به عنوان نهادی صاحب خبر؛ بیدار و مطالبه گر، درصورتیکه بطور تخصصی فعالیت نمایند؛ می تواند در توسعه فعالیت های استان بواسطه تصمیم سازی و نشر دیدگاه ها موثر باشد. مطبوعات و پایگاه های خبری نیز در صورتیکه به طور تخصصی در امور اجتماعی، فرهنگی، گردشگری و بویژه فعالیت های عمرانی مشهد مقدس ورود پیدا کنند می توانند به تشویق و حساس سازی مسئولان در قبال مشکلات احتمالی و تبادل راهکارها در میان نخبگان و صاحب نظران مفید باشند.
مشهد عمران؛ با این هدف و آرمان به عنوان اولین پایگاه خبری به طور خاص به پروژه های عمرانی استان خراسان رضوی بویژه مشهد مقدس می پردازد. تشکیل پرونده های خبری؛ ارایه اخبار، گفتگو ها، دیدگاه ها، معضلات شهری و راه کار های آن از جمله محتوای این پایگاه خبری است که با هدف پرهیز از موازی کاری مسئولان و نهاد ها و آگاهی بخشی مخاطبان بویژه شهروندان از دستآوردها و تلاش های مدیران استانی و شهری در خدمت به مردم شریف استان خراسان رضوی تاسیس شده است.
دانشگاه ها با دارا بودن علم، آگاهی و دانش روز؛ ارگان های دولتی با در اختیار داشتن مجوزها و بخش خصوصی به عنوان دارنده سرمایه و منابع مالی؛ سه ضلع مثلی هستند که اگر به هم بپیوندند می توانند بر مشکلات و معضلات ذکر شده در زمانی کوتاه فائق آیند. مشهد عمران می کوشد همچون دیگر رسانه های خوب مشهد مقدس؛ بتواند حلقه وصلی برای رسیدن به شهری آرمانی باشد.
شایان ذکر است پایگاه خبری مشهد عمران در زمینه اقتصادی و اجتماعی به زبان فارسی و با شماره ثبت 76441 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی www.mashhadomran.ir فعالیت می نماید.

سپاس از همراهی شما

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید