امروز: پنج شنبه 29 شهریور 1397 برابر با 20 سبتامبر 2018

  • مدیر بهره‌برداری شرکت پدیده شاندیز:
راه‌اندازی مجموعه‌های پدیده در رامسر و تبریز

  • یکشنبه, 16 مهر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
پدیده شاندیز پدیده شاندیز mashhadomran.ir

مدیر بهره‌برداری شرکت پدیده شاندیز گفت: در حال حاضر مجموعه‌های پدیده در شاندیز، کیش و تهران فعال هستند و مجموعه‌های رامسر، تبریز در گام‌های بعدی و پس از اتمام اولویت‌های فعلی اجرا می‌شود.

پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از تسنیم از مشهدمقدس، سید جمال شوشتری صبح دیروز در میزگرد تخصصی گردشگری، توسعه اقتصاد و پدیده اظهار داشت: پدیده در اوج بالندگی مصدوم شد و با تلاش‌های صورت گرفته از جای خود بلند شد و بار دیگر بالنده شد.

وی افزود: مسئولان پدیده در تلاش هستند که زمان تلف شده‌ای که به واسطه توقف در اجراها به‌وجود آمد جبران شود و یکی فضاها مرکز خرید پدیده با 506 هزار متر مربع مساحت بوده که 50 درصد آن بالغ بر 90 درصد رشد فیزیکی داشته و 11 برابر بازار رضا(ع) بوده و پس از مرکز خرید دالیان چین دومین مرکز خرید جهان به لحاظ امکانات و وسعت بوده است.

مدیر بهره‌برداری شرکت پدیده شاندیز با اشاره به اینکه به واسطه وجود بارگاه منور رضوی، بسیاری از برنامه‌های کشوری در مشهد برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: یکی از ضعف‌ها کوچک بودن سالن‌ها بوده و حداکثر ظرفیت در سالن‌های مشهد 800 نفر است، اما پدیده اقدام به راه‌اندازی سالنی با ظرفیت 3 هزار نفر کرده است که حدود 4 برابر بالاترین ظرفیت فعلی بوده است.

شوشتری تصریح کرد: مجتمع اقامتی پدیده در 12 طبقه و برج بلند مرتبه پدیده با 250 متر ارتفاع، باغ گل روباز با 30 هزار متر مربع و سر پوشیده با 10 هزار متر مربع، مجموعه پردیس سینمایی پدیده با 3 سالن با 1200 نفر ظرفیت و غیره از مجموعه‌های فعال شرکت پدیده بوده است.

وی تاکید کرد: در دوره گذار باید مواردی همچون تعدیل، تسهیل، تسریع و بخشش جریمه‌ها مورد توجه باشد و معتدقیم که پروژه‌ها باید تحویل مردم داده شود و مجموعه پدیده هم در این رابطه گام‌های موثری برداشته است.

مدیر بهره‌برداری شرکت پدیده شاندیز با اشاره به مجموعه‌های فعال پدیده در سطح کشور، گفت: در حال حاضر مجموعه‌های پدیده در شاندیز، کیش و تهران فعال هستند و مجموعه‌های رامسر، تبریز در گام‌های بعدی و پس از اتمام اولویت‌های فعلی اجرا می‌شود.

شوشتری با اشاره به اینکه موضوع بهره‌برداری جزو اولویت‌های پدیده بوده است، گفت: یکی از دغدغه‌های مجموعه پدیده نوع کاربری طرح‌های صنعتی و خدماتی بوده و باید از دانش و راهنمایی مشاوران بین‌المللی بهره ببریم و این کار در مجموعه پدیده انجام شد و در کنار استفاده از مشاور بین‌المللی باید توانمندسازی تیم داخلی را هم داشته باشیم.

وی افزود: وضعیت دسترسی آسان به مجموعه پدیده در شاندیز در دستور کار قرار گرفته و امکان حمل‌ونقل ریلی از مشهد به شاندیز و حمل‌ونقل جاده‌ای از قوچان به شاندیز با همکاری مسئولان مجموعه‌های مرتبط استانی و شهری فراهم می‌شود.

مدیر بهره‌برداری شرکت پدیده شاندیز با تاکید بر این که باید در مسیر افزایش میزان حضور گردشگران داخلی و خارجی گام برداریم، بیان کرد: به علت آنکه مگاپروژه‌ای در سطحی قوی نداریم شاهد سفرهای مردم به خارج از کشور هستیم و می‌توانیم با یک برنامه‌ریزی درست در ایران که چهلمین کشور گردشگر جهان است به‌گونه‌ای اقدام کنیم که نه تنها شاهد عدم حضور گردشگران داخلی نباشیم، بلکه حضور گردشگران خارجی را بیش از گذشته شاهد باشیم.

پایان خبر/*

منتشر شده در پروژه های عمرانی
کد خبر: 2391

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید