امروز: سه شنبه 24 مهر 1397 برابر با 16 اکتبر 2018

آخرین خبرها

  • دکتر جعفر حصاری نژاد:
فصلی تازه در فعالیت های اقتصادی شرکت سپاد در راه است

  • یکشنبه, 30 مهر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
دکتر جعفر حصاری نژاد دکتر جعفر حصاری نژاد mashhadomran.ir

همزمان با تکامل دنیای تجارت و ظهور رقابت گسترده در بازار، باز تعریف رویکردهای اقتصادی شرکت ها امری اجتناب ناپذیر است که این امر جز با شناسایی شاخص های متعالی سازی برای مجموعه ای اقتصادی و حرکت در مسیر آن امکان پذیر نخواهد بود.
بی گمان تغییر در جهت این شاخص ها هیئت مدیره و مدیرعاملی توانمند و پرکار، ریسک پذیر، خلاق و با تجربه را می طلبد تا با بررسی شرایط موجود، بهترین تصمیم ها را در جهت تعالی شرکت و در نهایت انتفاع سهامداران محترم اتخاذ نمایند.
به همین منظور و جهت آگاهی از روند فعالیت های رو به تعالی شرکت، پای صحبت های مدیرعامل محترم شرکت سپاد می نیشینیم که در ادامه این مصاحبه را می خوانیم.

به گزارش پایگاه خبری مشهد عمران،دکتر جعفر حصاری نژاد مدیرعامل شرکت سپاد با بیان اینکه تصمیم های بزرگی در جهت ارتقای اقتصادی شرکت در هیئت مدیره کنونی در حال اتخاذ است، گفت: سپاد ظرفیت های بلقوه وسیعی دارد که می تواند با به اجرا درآوردن آن در مسیرهای صحیح اقتصادی به انتفاع مناسبی نیز دست یابد که این امر جز با بررسی و شناساسی دقیق فرصت ها میسر نخواهد شد.
وی افزود: سعی شده است اطلاعاتی موثق و دقیق در اختیار هیئت مدیره سپاد قرار گیرد تا بر اساس آن تصمیم های استراتژیک صحیحی گرفته شود به عبارت دیگر تغییر ریل فعالیت های اقتصادی سپاد در گرو بینش عمیق اقتصادی هیئت مدیره با اطلاعات صحیح و کارشناسی شده است.
دکتر حصاری نژاد تغییر رویکردهای درآمدزایی سپاد را در دستور کار هیئت مدیره کنونی سپاد دانست و تشریح کرد: فضای فعلی کسب و کار با درآمدزایی مناسب مدتی است که از حوزه زمین و مسکن فاصله گرفته است که باید با تغییر رویکردهای اقتصادی، نسبت به ایجاد جریان های تازه و پایدار درآمدی به شکلی سودآور و سازنده اقدام نماییم.
وی تصریح کرد: تعریف فعالیت های جدید شرکت در مقیاس سپاد است و در قالب همان ارزش ها با نگاهی سازنده و در جهت آبادانی و توسعه میهن عزیزمان و در راستای ارکان اقتصاد مقاومتی خواهد بود که با دقت توسط هیئت مدیره سپاد در حال بررسی است.
مدیرعامل شرکت سپاد خراسان در پایان؛ بهسازی، ارتقای سطح کارکردی و کارآمدی مجموعه را از اولویت های جاری سپاد دانست و گفت: بزودی با تصمیم های مدبرانه هیئت مدیره، سپاد فصلی تازه از فعالیت های اقتصادی خود را آغاز خواهد کرد.

پایان خبر/*

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2410

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید