امروز: شنبه 29 دی 1397 برابر با 19 ژانویه 2019

  • جای خالی مدیریت یکپارچه شهری در مشهد با مناقشه شهردای و پلیس راهور دوباره احساس شد.
تبرئه مدیران شهری با تخریب یک نهاد انتظامی

  • سه شنبه, 21 آذر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
پایگاه خبری مشهد عمران پایگاه خبری مشهد عمران روزنامه خراسان

پایگاه خبری مشهد عمران: پلیس راهور با جمع آوری بخشی از خط سه بی آرتی تازه نصب شده توسط شهرداری، بیش از پیش جای خالی مدیریت یکپارچه شهری را به ما فهماند و هزینه گزاف آن را مانند همیشه بر دوش شهرواندن مشهدی گذاشت.

شهرآرا روزنامه منتصب به شهرداری مشهد که این روزها تیترهای دولتی آن بیشتر از تیترهای مردمی نمود دارد امروز به جای پرداختن به عامل اصلی بروز این اتفاق و پرداختن به خلاء مدیریت یکپارچه شهری در مشهد، سعی در غیرقانونی خواندن اقدام یک نهاد مهم ناظر بر قانون که سال ها برای برقراری نظم خدمت می کند، داشت.

شهرآرا باید از مسئولان خود بپرسد، چرا بایستی یک اقدام مهم ترافیکی را در یکی از اصلی ترین خیابان های شهر بدون مشورت و اقدام کارشناسی پلیس راهور انجام دهد و باعث خساراتی مالی و اجتماعی گردد.

تصمیم بدون هماهنگی و شتاب زده شورا و شهرداری مشهد حاصلی جز هزینه تراشی برای مردم نداشته و امروز نیز شهرداری با رسانه های به ظاهر مردمی خود نظیر شهرآرا، سعی در دفاع از تصمیم های مدیران شهرداری به قیمت تخریب یک نهاد نظارتی را دارد.

اعضای شورا و شهرداری که تازه پای کار آمده اند باید وقت بیشتری برای شناخت نقش اجزای مدیریتی شهر صرف کنند تا به تجربه و شناختی برسند که به آن ها بگوید نباید مردم را نسبت به دیگر ارکان نظارتی و مدیریتی شهر بدبین و دلسرد نمایند و از رسانه های مردمی برای توجیه کردن اشتباهات خود استفاده کنند.

شهرآرا با بودجه مردم اداره می شود و متعلق به مردم شریف مشهد است و باید در جهت خدمت به مردم مشهد گام بردارد و با مدیریت صحیح رسانه، عنصری برای هم افزایی و درک متقابل دیگر ارکان نظارتی و مدیریتی شهر با مردم باشد.

امروز که مشهد برخی از ردیف های بودجه خود را از دست داده است، بهتر است مدیران شهری و انتظامی شهر با هماهنگی و همدلی بیشتر، سعی در استفاده بهینه از منابع موجود نمایند.

همچنین بخوانید:  http://yon.ir/8mashhad

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2460

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید