امروز: یکشنبه 04 فروردين 1398 برابر با 24 مارس 2019

مهندس حسین پور مدیرعامل شرکت سپاد خراسان شد

  • شنبه, 26 اسفند 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
سعید حسین پور سعید حسین پور mashhadomran.ir

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت سپاد خراسان با حضور جمعی از اعضای هیئت مدیره و مدیران بخش های مختلف در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی سپاد؛ طی این مراسم مهندس سعید حسین پور از سوی هیئت مدیره سپاد به مدت دو سال سکان هدایت این شرکت را بر عهده گرفت و از زحمات دکتر جعفر حصاری نژاد مدیرعامل پیشین تقدیر به عمل آمد.

مهندس سعید حسین پور از مدیران با سابقه استان که در کارنامه خود فرماندهی مهندسی لشکر 5 نصر خراسان، مدیریت مسکن سازمان مسکن و شهرسازی استان و همچنین معاونت امور عمرانی استانداری استان های خراسان رضوی و جنوبی را دارد در این مراسم به عنوان مدیرعامل سپاد معارفه شد.

در ادامه مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت سپاد خراسان به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات در جهت توسعه کمی و کیفی فعالیت های سپاد پرداخته شد.

مهندس منزل آبادی: هیئت مدیره برپایه ارزیابی و جلسات متعدد مدیرعامل سپاد را انتخاب کرد

رئیس هیئت مدیره شرکت سپاد خراسان با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در مدت خدمت مدیرعامل پیشین، این فعالیت ها را اثربخش توصیف کرد و گفت: سابقه سازندگی و انجام پروژه های عمرانی و همچنین توسعه فعالیت های همه جانبه در شرکت از اقداماتی بوده است که دکتر حصاری نژاد در کارنامه خود دارد و امیدواریم تا این روحیه مسئولیت پذیری و سازندگی در بخش های دیگر ادامه یابد.

وی با تاکید بر رسیدگی و دقت در ساماندهی نیروی انسانی سپاد با هدف افزایش بهره وری، تصریح کرد: ایجاد درآمدهای پایدار با چابکی فرایندهای اداری، ساماندهی و به کارگیری نیروهای موثر در سپاد امکان پذیر است که بخشی از آن در دوره مدیریت دکتر حصاری نژاد صورت پذیرفته و می تواند در دوره های بعدی با جدیت تداوم یابد.

مهندس منزل آبادی انتخاب مدیرعامل جدید را برپایه ارزیابی ها و جلسات متعدد هیئت مدیره سپاد دانست و بیان داشت: هیئت مدیره سپاد در موقعیت فعلی و با توجه به رویکرد تازه شرکت، مهندس حسین پور را با توجه به سوابق و توانمندی های ویژه وی در حوزه شهرسازی، عمرانی و مدیریت شهری به عنوان بهترین گزینه برای تقبل پست مدیرعاملی شرکت سپاد خراسان انتخاب کرد.

وی در پایان سخنان خود بر همکاری و همدلی مدیران و پرسنل خدوم شرکت با مدیرعامل جدید تاکید کرد و اظهار داشت: برای دستیابی به اهداف شرکت با انجام پشتیبانی های لازم باید تلاش کرد و دلسوزانه و صادقانه در جهت خدمت به سهامداران محترم با اتخاذ و اجرایی نمودن سیاست های کلان شرکت حرکت کرد.

ناصر جهانشاهی: توجه به مطالبات سهامداران در رأس امور قرار گیرد

ناصر جهانشاهی عضو هیئت مدیره سپاد نیز با تاکید بر انجام وظایفی که مجمع بر دوش هیئت مدیره و متعاقباً مدیرعامل شرکت گذاشته است به تشریح آن پرداخت و گفت: استمرار موفقیت های گذشته می تواند ضمانت کننده انتفاع سهامداران باشد که در دروه جدید باید به آن توجه ویژه داشت.

وی افزود: با توجه به برآیند نظرات سهامداران محترم، مجمع و کارگروه مشورتی، می توان به چند مطالبه مهم پی برد که باید در دوره جدید نیز به آن توجه ویژه شود.

جهانشاهی در ادامه تصریح کرد: رسیدگی و اتمام پروژه های کنونی، صرفه جویی در هزینه ها و چابک سازی به معنای افزایش کارآیی و تنوع بخشی به سبد درآمدی سپاد را از جمله مطالباتی دانست که باید در دروه جدید آن را مورد توجه قرار داد.

دکتر حصاری نژاد: آماده همکاری و پاسخگویی به کاستی های احتمالی هستم

دکتر حصاری نژاد نیز با تقدیر از مدیران و کارکنانی که طی این مدت صادقانه و خالصانه در جهت پیشبرد اهداف شرکت تلاش کردند گفت: توجه به سازمان نیروی انسانی با هدف ایجاد بهره وری لازم و در نهایت انتفاع سهامداران محترم مقدم بر همه فعالیت ها بوده است که می تواند در دوره جدید نیز ادامه یابد.

وی افزود: توجه عملی به طرح و برنامه، تنوع بخشیدن به فعالیت های اقتصادی، ایجاد ارتباط موثر سپاد با حوزه های علمی نظیر دانشگاه، ایجاد حسابرس داخلی از مواردی است که در راستای توسعه و بهبود فرایندهای شرکت تلاش شد.

دکتر حصاری نژاد در پایان با آرزوی موفقیت برای مهندس سعید حسین پور مدیرعامل جدید سپاد آرزوی موفقیت کرد و آمادگی خود را برای همکاری و پاسخگویی به کاستی های احتمالی اعلام کرد.

گفتنی است در ادامه این نشست علی پیله چیان بازرس اصلی شرکت و سید محسن قلمشاهی مدیریت املاک، مستغلات و حقوقی سپاد نیز به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند و بر روان سازی فرایندهای جاری شرکت تاکید کردند.

پایان خبر/*

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2514

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید