امروز: سه شنبه 30 دی 1399 برابر با 19 ژانویه 2021

  • دبیر سجما خبر داد:
سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران منتشر شد

  • دوشنبه, 27 فروردين 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران سجما (SAJMA)

سامانه جامع مهندسان ساختمان " سجما " در سال حمایت از کالای ایرانی و با هدف خدمت به جامعه مهندسی ساختمان کشور منتشر شد.

پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سهیل پروازی دبیر سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران گفت : " سجما " در فاز نخست خود به عنوان یک نرم افزار اندرویدی با مجوز از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال منتشر شده است .

وی افزود: ارتباط کاملی میان اجزای چهار بخشِ مهندسان ساختمان، شرکت‌ها و دفاتر مهندسی، پروژه‌ها و نیازمندی‌ها بوجود آورده است که مکانیزم اثر آن در ارتقای کیفیت ساخت و ساز‌ها و همچنین اشتغال مهندسان و در نهایت رونق صنعت ساختمان کشور خواهد بود.

پروازی، مردم و مهندسان ساختمان را از مخاطبان اصلی این سامانه برشمرد و ادامه داد: سجما به صورت کاربر محور برنامه ریزی شده است و این مهندسان هستند که با استفاده از خلاقیت و درج سوابق و توانمندی‌ها می‌توانند به معرفی خود به جامعه بپردازند.

دبیر سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران با تاکید بر عموم مردم و جامعه به عنوان مخاطبان و بهره برداران اصلی این سامانه گفت : ایجاد فضایی عادلانه و در دسترس جامعه برای معرفی مهندسان کارآمد و در نهایت تعمیم آن به حلقه‌های متصل به هم، نظیر مجموعه‌های مهندسی، پروژه‌های مستعد و نیازمندی‌های ویژه آن در جهت رونق بخشی هدفمند صنعت ساختمان از جمله اهداف فعالیت سامانه سجما خواهد بود.

وی در ادامه افزود: این زنجیره می‌تواند جریانی آرام و بدور از هرگونه تبعیض را در مساله رونق کمی و کیفی صنعت ساختمان ایجاد نماید.

پروازی سجما را به عنوان رسانه‌ای قدرتمند و کاربر محور توصیف کرد و ادامه داد : سجما مردم ایران را با جامعه ۴۰۰ هزار نفری مهندسان ساختمان ، سرمایه گذاران و پیمانکاران پیوند می‌دهد تا از این طریق بتواند خدمتی شایسته را در جهت توسعه و آبادانی کشور به انجام رساند.

دبیر سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران گفت : خدمات این سامانه کاملا رایگان است وعلاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://sajma.ir مراجعه کنند.

- لینک دریافت اپلیکیشن: https://goo.gl/cMyT8u

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2520
برچسب زدن

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید