امروز: چهارشنبه 26 تیر 1398 برابر با 17 جولای 2019

آخرین خبرها

تعاونی‌های مسکن مهر به وزارت تعاون تحمیل شدند/ تعداد تعاونی‌های متخلف، انگشت شمار است

  • پنج شنبه, 24 خرداد 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 یک مقام مسئول گفت: تعاونی‌های مسکن مهر به وزارت تعاون تحمیل شدند و همین مو یک مقام مسئول گفت: تعاونی‌های مسکن مهر به وزارت تعاون تحمیل شدند و همین مو

به گزارش پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، اسماعیل خاک‌‌‌فرجی، مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های سراسری مسکن کارکنان دولت در گفت‌وگو با خبرنگارمسکن گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه 80 تا 90 درصد مشکلات پروژه‌های مسکن مهر مربوط به تعاونی‌ها برطرف شده است ،گفت: پروژه‌های مسکن مهر مربوط به تعاونی هایی که در شهرهای مختلف کشور باقی مانده‌اند از سوی اتحادیه تعاونی‌ها و وزارت تعاون در حال پیگیری است اما متاسفانه بیشتر واحدهای باقی مانده، مربوط به شرکت‌های وابسته ادارات کل راه و شهرسازی است.

وی افزود: پیمانکاران پروژه‌هایی که در قالب قراردادهای سه جانبه ساخته شده است با مشکل مواجه شده‌اند، بنابراین وزارت تعاون نمی‌تواند برای حل این مسئله ورود کند.

خاک‌فرجی تاکید کرد: متاسفانه تعاونی‌های مسکن مهر به وزارت تعاون تحمیل شدند و همین موضوع باعث شد که بسیاری از این واحدها نیمه‌کاره به متقاضیان تحویل داده شود.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن با بیان اینکه برخی از متقاضیان بعد از ثبت نام در تعاونی های مسکن با مشکل عدم تحویل واحد خود روبرو شده اند، تصریح کرد: ثبت نام کنندگان می توانند بلافاصله در خواست و یا شکایت خود را مطرح و اتحادیه تعاونی ها بعداز شناسایی تعاونی متخلف با آن برخورد می‌کند.

خاک‌فرجی با اشاره به اینکه تعداد تعاونی‌های متخلف در حوزه مسکن انگشت‌ شمار است، گفت: در این بخش وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی وارد کار شده و به شدت این موضوع را پیگیری می‌کند. خوشبختانه اتحادیه‌های تعاونی نظارت کامل بر تمامی بخش ها دارد و در صورتیکه تعاونی مسکنی تخلفی انجام داده باشد، بلافاصله رسیدگی می‌کند.

 

منتشر شده در پروژه های عمرانی
کد خبر: 2556

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید