امروز: پنج شنبه 02 اسفند 1397 برابر با 21 فوریه 2019

رئیس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد بستری برای افزایش کیفیت ساخت و ساز در مشهد

  • دوشنبه, 28 خرداد 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد بستری برای افزایش کیفیت ساخت و ساز در مشهداست. نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد بستری برای افزایش کیفیت ساخت و ساز در مشهداست.

به گزارش پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از ستاد خبری بیست و یکمین نمایشگاه صنعت،ساختمان، معماری و عمران مشهد،محمد هادی مهدی نیا گفت:برگزاری بیست و یکمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان، معماری و عمران مشهد نشان دهنده موفق بودن این رویداد است که توانسته 20 دوره را پشت سر بگذارد و به این سابقه برسد. 

مهدی نیا افزود: بزرگترین کارکرد این نمایشگاه ایجاد فضایی برای فعالان و کنشگران صنعت ساختمان شهر مشهد جهت تبادل نظارت و تجربیات است که در نهایت می تواند به ارتقاء کیفیت صنعت ساختمان در شهر مشهد منجر شود.

این استاد دانشگاه بیان کرد: اگر امروزه صنعت ساختمان سازی و مقاومت بناها افزایش پیدا کرده است، یکی از دلایل آن برگزاری همین رویداد نمایشگاهی بوده است.
وی خاطر نشان کرد: یک سال از کار شورای پنجم مشهد با شعار تکریم سرمایه گذار، بازگرداندن سرمایه به شهر و توسعه متوازن گذشته و از طرفی نمودارهای فعالیت صنعت ساختمان در دوره های رکود در 50 ساله گذشته نشان می دهد که سال 97 ابتدای دوره رونق این صنعت خواهد بود که در چند ماه اول آن نشانه هایی را شاهد بوده ایم.

مهدی نیا افزود: از طرفی شهرداری مشهد در کنار شورای شهر که مصوبات خوبی را برای بهبود فضای ساخت و ساز داشته است، با کم کردن زمان صدور مجوز و پاسخگویی سریع به حجم درخواست ها در این زمینه کوشیده و همه این موارد نوید یک سال خوب را در این حوزه می دهد.
رئیس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، معماری و عمران در نیمه اول چنین سالی می تواند به شکل ویژه خود را نشان دهد و باعث تکاپوی بیشتر فعالین این حوزه گردد.

گفتنی است بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان، معماری و عمران مشهد از تاریخ 29 خرداد الی 2 تیرماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار می شود و علاقه مندان می توانند در تاریخ مذکور از 16 الی 22 از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2572

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید