امروز: یکشنبه 04 اسفند 1398 برابر با 23 فوریه 2020

حضور هیات های تجاری در هجدهمین نمایشگاه قطعات خودرو در مشهد برای اولین بار

  • سه شنبه, 12 تیر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 حضور هیات های تجاری در هجدهمین نمایشگاه قطعات خودرو در مشهد برای اولین بار حضور هیات های تجاری در هجدهمین نمایشگاه قطعات خودرو در مشهد برای اولین بار

به گزارش پایگاه خبری مشهد عمران،شادی عظیمی، مدیراجرایی نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در نشست خبری گفت:هفدهم مرداد، هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته در مشهد، برگزار می شود.

مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در مشهد، افزود : برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو فرصتی ست تا قطعه سازان کشور بتوانند محصولات خود را برای هیئت های خارجی بازدید کننده به نمایش بگذارند.

 عظیمی، خاطرنشان کرد :  در این فرصت قطعه سازان  از همه کشور می توانند تجربه و علم خود را به مبادله گذاشته و امکان فروش محصولات خود را به کشورهای دیگر فراهم کنند.


وی افزود: این نمایشگاه، نخستین نمایشگاهی است که در آن، صنعت خودرو از حوزه قطعات جدا شده و صنعتگران در حوزه قطعه سازی، می توانند به صورت تخصصی و با حضور مخاطبان تخصصی در این نمایشگاه حضور داشته باشند

 عظیمی با اشاره به بخش های جنبی این نمایشگاه خاطرنشان کرد:برگزاری کارگاه های تخصصی و همایش بورس در حاشیه این نمایشگاه، از کارهای جانبی است که در  مدت چهار روز برپایی نمایشگاه، به اجرا در می آید.

گفتنی است؛این نمایشگاه نیز از 17 مرداد ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2636

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید