امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد خبر داد: تشکیل مرکز مدیریت بحران شهر مشهد در منطقه ثامن

  • پنج شنبه, 14 تیر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 حفظ ایمنی شهر و شهروندان و همچنین تامین امنیت زائران و مجاوران یکی از دغدغه‌ها و تاکیدات مستمر مدیریت شهری شهرداری مشهد مقدس است. حفظ ایمنی شهر و شهروندان و همچنین تامین امنیت زائران و مجاوران یکی از دغدغه‌ها و تاکیدات مستمر مدیریت شهری شهرداری مشهد مقدس است.

به گزارش پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهدمقدس، امیر عزیزی در اولین جلسه ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری منطقه ثامن پس از ابلاغ چارت مدیریت بحران شهرداری منطقه ثامن به شهردار این منطقه اظهار کرد: با توجه به موقعیت استراتژیک و ویژه منطقه ثامن در بین مناطق سیزده‌گانه مشهد مقدس،به زودی مرکز فرماندهی مدیریت بحران شهر مشهد در این منطقه تشکیل و مستقر خواهد شد.

 همچنین ،سید مصطفی نعمتی، شهردار منطقه ثامن پس از ارائه گزارشی از عملکرد این منطقه در حوزه مدیریت بحران و ایمنی اظهار کرد: شهرداری منطقه ثامن به عنوان دومین منطقه شهری مشهد مقدس که سال گذشته در مراسمی با حضور گلدبرند شومبری، رییس شبکه جهانی جامعه ایمن به جامعه جهانی ایمن ملحق شده، اقدامات بسیار گسترده‌ای در این زمینه انجام داده است.
وی پدافند غیرعامل را یک ضرورت اساسی برشمرد و با اشاره به اینکه در نظر گرفتن ملاحضات پدافند غیرعامل در طرح‌ها و پروژه‌های مختلف شهری را دارای اهمیت فراوان است، عنوان کرد: حفظ ایمنی شهر و شهروندان و همچنین تامین امنیت زائران و مجاوران یکی از دغدغه‌ها و تاکیدات مستمر مدیریت شهری شهرداری مشهد مقدس بوده و هست و در همین راستا بایستی همه مجموعه‌های شهرداری آمادگی برای مقابله با بحران‌های مختلف داشته باشند.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2647

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید