امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

مصوبات دومین سفر استانی رئیس جمهور به خراسان رضوی ابلاغ شد‌

  • جمعه, 15 تیر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 استاندار خراسان رضوی از ابلاغ مصوبات دومین سفر استانی رئیس جمهوری به استان با مجموع رقم حدود ۲۵ هزار میلیارد ریال خبر داد. استاندار خراسان رضوی از ابلاغ مصوبات دومین سفر استانی رئیس جمهوری به استان با مجموع رقم حدود ۲۵ هزار میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از این میزان 2 هزار و 142 میلیارد تومان در قالب اعتبارات استانی و 352 میلیارد تومان هم از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی است که در مجموع  دو  هزار و 494 میلیارد تومان است.

وی عنوان کرد : از این میزان 4 طرح و پروژه در حوزه کشاروزی با 262 میلیارد تومان اعتبار استانی و 210 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی، 7 طرح در حوزه منابع آب با 277 میلیارد تومان اعتبار استانی و 142میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی و یک پروژه هم در بخش صنعت با 37 میلیارد تومان و در حوزه آموزش و پرورش هم پروژه با 20 میلیارد تومان است.

رشیدیان عنوان کرد : در بخش های عمران و شهرسازی شهری و روستایی نیز  دو طرح با 410 میلیارد تومان اعتبار، آموزش عالی 3 طرح با 15 میلیارد تومان، 10 طرح بهداشتی با 242 میلیارد تومان، 8 پروژه حوزه ورزش و جوانان با 89 میلیارد تومان از دیگر پروژه ها و مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری به خراسان رضوی است که ابلاغ شده است.

وی با قدردانی از توجه رئیس جمهور برای پروژه‌های جاده‌ای استان که نقش مهمی در ایمنی تردد، ترانزیت و دسترسی‌ها دارد، افزود: در این راستا 10 پروژه حمل و نقلی با 657 میلیارد تومان هم از مصوبات ابلاغی سفر است. 12 طرح حوزه فرهنگ و گردشگری با اعتباری 133 میلیارد تومانی هم بخشی از این مصوبات است.

رشیدیان افزود: این مجموعه مصوبات با حجم اعتبار یاد شده قرار است طی سه سال به استان تخصیص یابد که از این میزان حدود 887 میلیارد تومان آن امسال ، 839 میلیارد تومان در سال آینده و 416 میلیارد تومان در سال 99 تخصیص می یابد که می تواند آثار تحولی ارزشمندی در استان در پی داشته باشد.

 

منتشر شده در پروژه های عمرانی
کد خبر: 2650

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید