امروز: سه شنبه 14 مرداد 1399 برابر با 04 آگوست 2020

آخرین خبرها

زائرسراهای جدید ارزان قیمت در مشهدمقدس به بهره برداری می‌رسد

  • پنج شنبه, 21 تیر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 مدیرعامل بنیاد زائر از بهره برداری از زائرسراهای جدید ارزان قیمت در مشهد خبر داد. مدیرعامل بنیاد زائر از بهره برداری از زائرسراهای جدید ارزان قیمت در مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مشهد عمران ،به نقل از  خبرگزاری تسنیم ، سیدحسین عابدی ، مدیر عامل بنیاد زائر امام رضا (ع) اظهار داشت: احداث و راه‌‌اندازی زائرسراهای ارزان قیمت در مشهدمقدس با هدف تکریم و پذیرایی شایسته از زائر در دستور کار قرار دارد و امسال نیز به تعداد این زائرسراهای ارزان قیمت افزوده می‌شود.

مدیرعامل بنیاد زائر امام رضا(ع) با اشاره به اینکه محوریت این زائرسراها استانی است تصریح کرد: امسال براساس برنامه در دستور کار سه زائرسرای ارزان قیمت استان تهران و قم و همچنین زائرسرای ارزان قیمت نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها به بهره برداری می‌رسد.

عابدی با اشاره به اینکه برنامه ریزی اولیه برای راه‌اندازی 6 زائرسرا در سال جاری بود اما سه مورد آن نهایی شده و به بهره برداری خواهد رسید عنوان کرد: علاوه بر این زائرسراهای دیگری نیز جزو پروژه زائرسراهای ارزان قیمت در شهر مشهد هستند که عملیات احداث و پیشرفت فیزیکی آنها در دستور کار است.

وی ادامه داد: همچنین وضعیت تعدادی از زائرسراها که اکنون عملیات احداث آنها متوقف شده به زودی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا وضعیت آنها نیز نهایی شود.

منتشر شده در پروژه های عمرانی
کد خبر: 2678

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید