امروز: چهارشنبه 18 تیر 1399 برابر با 08 جولای 2020

سهام جبرانی پدیده هفته آینده رسما در حساب سهامداران ثبت می شود

  • جمعه, 22 تیر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مدیرعامل گروه شرکت های پدیده در نشست خبری اعلام کرد: هفته آینده و براساس مصوبه ستاد تدبیر و تایید دستگاه قضا، سهامجبرانی شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده شاندیز در حساب سهامداران اعمال می شود. مدیرعامل گروه شرکت های پدیده در نشست خبری اعلام کرد: هفته آینده و براساس مصوبه ستاد تدبیر و تایید دستگاه قضا، سهامجبرانی شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده شاندیز در حساب سهامداران اعمال می شود.

به گزارش پایگاه خبری مشهد عمران، به نقل از  روابط عمومی گروه شرکت های پدیده،  ابوالفضل انتظاری در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس تصمیماتی که ستاد تدبیر خراسان رضوی در جهت حمایت ازسهامداران مصوب نموده مقرر است تا سهام_جبرانی از منابع سهام شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز به حساب سهامداران منظور و ثبت شود .

وی افزود: خوشبختانه امروز با تایید دستگاه قضا ابلاغیه این مصوبه برای اداره کل مالیاتی صادر شده است و هفته آینده سهام جبرانی رسما در حساب سهامداران ثبت می شود.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده گفت: سهامداران همچنین می توانند از پایان هفته آینده گواهی رسمی سهام خود از شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز را از طریق سامانه_سناپ و الکترونیکی دریافت کنند.

 انتظاری در ادامه اعلام کرد: اعمال #سهام_جبرانی به احتمال زیاد با بخشودگی مالیاتی اعمال می شود .

وی خبر خوش دیگری هم داد و گفت: با اعمال و ثبت رسمی #سهام_جبرانی در حساب سهامداران یکی از مراحل ورود به بورس و باز شدن تابلو شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز نیز انجام می شود.

وی تصریح کرد: برای ورود دو شرکت اصلی به بازار پول و سرمایه کشور پیگیری های جدی در حال انجام است و حداقل نماد بورسی یکی از شرکت های یاد شده در تالار بورس و اوراق بهادار کشور باز خواهد شد.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2682

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید