امروز: چهارشنبه 04 ارديبهشت 1398 برابر با 24 آوریل 2019

مدیرعامل آبفای خراسان رضوی خبرداد : اختصاص 260میلیارد ریال اعتبار از محل سفراخیر رئیس جمهور به پروژه های آب و فاضلاب تربت حیدریه

  • چهارشنبه, 27 تیر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوي از تخصیص اعتبارسفراخیر ریاست جمهور به پروژه های آب و فاضلاب شهرستان تربت حیدریه خبر داد. مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوي از تخصیص اعتبارسفراخیر ریاست جمهور به پروژه های آب و فاضلاب شهرستان تربت حیدریه خبر داد. http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری مشهد عمران ، به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای خراسان رضوی، حسین اسماعیلیان در جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آبفای تبصره دو تربت حیدریه این اعتبار را 260میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: از این مبلغ 100میلیارد ریال برای تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهرک ولیعصرتربت حیدریه و160میلیارد ریال هم صرف آبرسانی به این شهر می شود.

وی با بیان اینکه شرکت آبفای خراسان رضوی با وجود کمبود منابع مالی توجه خاصی برای اجرای پروژه های تامن آب 30شهر مواجه با تنش آبی در استان به ویژه تربت حیدریه داشته است خواستار تعامل هر چه بیشتر مسئولان این شهرستان با آبفا شد.

وی با اشاره به انتخاب سرمایه گذار بخش خصوصی برای تکمیل شبکه فاضلاب تربت حیدریه اظهار داشت: با اجرای این پروژه بسیاری از مشکلات بخش فاضلاب این شهر نیز رفع و زمینه توسعه بخش صنعت با استفاده از پساب فاضلاب فراهم خواهد شد.

اسماعیلیان افزود: آبفای خراسان رضوی با تمام مشکلات موجود خود را متعهد به تامین آب شهرها حتی از طریق دیون می داند و مبادرت به عقد قرارداد با پیمانکاران و اجرای پروژه های تامین آب می کند لذا از مسئولان محلی خواستار رفع تنش های اجتماعی حفرچاه و انتقال آب و صدور مجوزه های لازم است.

در این نشست مدیرعامل شرکت تبصره دو آب و فاضلاب تربت حیدریه هم با ارائه گزارشی مشتمل بر 11 فصل و 147 آیتم به تشریح موفقیت ها ، فعالیت ها ، اقدامات ، چالش ها و مشکلات بخش آب و فاضلاب شهرستان پرداخت و ایجاد روحیه مطالبه گری در مردم برای حضورسرمایه گذار بخش خصوصی در تربت حیدریه جهت تکمیل شبکه فاضلاب ، تهیه سند چشم انداز 10 ساله ، پیاده سازی طرح 2020 و کاهش زمان قرائت کنتور ،اجرای پروژه برون سپاری را از جمله دستاوردهای این شرکت برشمرد.

سپس معاونان شرکت آب و فاضلاب خراسان چند دیدگاه ها و پرسش را مطرح کردند و سهام داران شرکت آبفای تربت حیدریه نیز به بیان مطالب و نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان صورت های مالی وعملکرد سال 96 شرکت آب وفاضلاب تربت حیدریه بررسی وتصویب شد.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2706

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید