امروز: سه شنبه 04 تیر 1398 برابر با 25 جون 2019

آخرین خبرها

راه اندازی اولین مرکز مانیتورینگ و کنترل ترافیک شهرهای جدید در گلبهار

  • چهارشنبه, 07 شهریور 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
راه اندازی اولین مرکز مانیتورینگ و کنترل ترافیک شهرهای جدید در گلبهار راه اندازی اولین مرکز مانیتورینگ و کنترل ترافیک شهرهای جدید در گلبهار http://mashhadomran.ir

به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدیدگلبهار،  هومن گریوانی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبها افزود: برای نخستین بار اولین مرکز کنترل مانیتورینگ و کنترل ترافیک شهرهای جدید کشور به همت شرکت عمران شهر جدید گلبهار در هفته دولت در این شهر آغاز به کار خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه این مرکز به منظور کنترل حجم ترافیک شهر و همچنین ثبت تخلفات راه اندازی خواهد شد افزود: این مرکز در محل شهرداری گلبهار قرار داشته که برای راه اندازی آن هشت  میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.

گریوانی با بیان اینکه مرکز مانیتورینگ و کنترل ترافیک این شهر بعد از مشهد و نیشابور سومین شهر در استان خراسان رضوی است اظهار داشت: در فاز اول اجرای این طرح 4 دوربین نظارت تصویری و 2 دوربین ثبت تخلفات فعال خواهند شد.

مدیرعامل شرکت عمران اظهار امیدواری کرد: پس از راه اندازی، پایش و فعالیت مستمر این مرکز و بنا به نیاز فاز دوم این طرح برای پوشش تکمیل تر شهر جدید گلبهار اجرایی گردد.

 گریوانی خاطرنشان کرد: خرید و نصب تجهیزات ترافیکی در داخل شهر و همچنین ایمن سازی و نصب علائم ترافیکی در فاز یک و دو از اقدامات انجام شده جهت افتتاح در هفته دولت خواهد بود.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2861

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید