امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

افتتاح بیش از 899 میلیارد ریال پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در گلبهار

  • شنبه, 10 شهریور 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی بیش از 250 میلیارد تومان پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در گلبهار خبرداد. مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی بیش از 250 میلیارد تومان پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در گلبهار خبرداد. http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران به نقل از  روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، هومن گریوانی ،مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی بیش از 250 میلیارد تومان پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در گلبهار خبرداد.

وی گفت : در حال حاضر ۳۹ هزار و ۸۳۳ واحد مسکن مهر در این شهر وجود دارد که از این تعداد ۲۸ هزار و ۶۸۲ واحد افتتاح شده و در هفته دولت امسال ۸۸۰ واحد به مساحت 88 هزار مترمربع و با اعتبار 660 میلیارد ریال افتتاح می شود.

 گریوانی خاطرنشان کرد: پروژه های مسجد محله 11 به زیر بنای 630 مترمربع و با اعتبار 17 میلیارد و 800 میلیون ریال، پارک محله 11 به مساحت 17 هزار مترمربع و با اعتبار 37 میلیارد ریال، ساختمان اورژانس به مساحت 386 مترمربع و با اعتبار بالغ بر  سه میلیارد و 800 میلیون ریال و همچنین افتتاح زمین ورزشی روباز به مساحت 5 هزار مترمربع و با اعتبار 2 میلیارد و 800 میلیون ریال از جمله پروژه های دیگر افتتاحی در هفته دولت خواهد بود.

مدیرعامل این شرکت همچنین با اشاره به اینکه اولین مرکز کنترل ترافیک گلبهار در بین شهرهای جدید کشور به بهره برداری خواهد رسید، خاطرنشان کرد: این مرکز در استان خراسان رضوی بعد از شهرهای مشهد و نیشابور با اعتباری بالغ بر  هشت میلیارد و 500 میلیون ریال اجرا شده است.

وی تصریح کرد:خرید و نصب تجهیزات کنترل ترافیک با اعتبار  دو میلیارد و 855 میلیون ریال و ایمن سازی و نصب علائم ترافیکی با اعتبار  هفت میلیارد و 870 میلیون ریال از جمله اقدامات در

بخش حمل و نقل ترافیک بوده است.

 گریوانی در ادامه به اقدامات انجام شده در احداث و بهسازی راه نیز اشاره کرد و گفت: پیاده روسازی به مساحت 29 هزار مترمربع و با اعتبار  دو میلیارد و 800 میلیون ریال، اجرای 40 هزار و 500 مترمربع آسفالت و همچنین 4.5 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری با اعتبار 31 میلیارد ریال از جمله این موارد بوده است.

وی در پایان از آغاز عملیات اجرایی پروژه های این شرکت خبر داد و گفت: احداث ایستگاه و بخشی از گالری مسیر قطار سریع السیر برقی مشهد-گلبهار با پیش بینی اعتبار 1500 میلیارد ریال،احداث آرامستان به مساحت فاز یک 10 هکتار و اعتبار تملک اراضی  دو میلیارد ریال، تولید و عرضه مسکن آماده سازی اراضی به روش پیمانکاری به تعداد  دو هزار و 700 واحد مسکونی و با پیش بینی اعتبار 20 میلیارد ریال و مجموعه ورزشی استخر و سونا با مساحت 15 هزار مترمربع و با اعتبار پیش بینی شده 150 میلیارد ریال از جمله طرح های عمرانی هفته دولت خواهد بود.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 2878

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید