امروز: چهارشنبه 26 تیر 1398 برابر با 17 جولای 2019

آخرین خبرها

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی خبر داد؛ افزایش اعتبار طرح های حاشیه شهرمشهد مقدس

  • سه شنبه, 17 مهر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی خبر داد؛ افزایش اعتبار طرح های حاشیه شهرمشهد مقدس مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی خبر داد؛ افزایش اعتبار طرح های حاشیه شهرمشهد مقدس http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،محمدرضا اخوان عبداللهیان،مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی : اعتبار اختصاص یافته به طرح های حاشیه شهر مشهد 80 میلیارد تومان افزایش یافت.

وی  با بيان اين مطلب گفت: اعتبار طرح های حاشیه شهر مشهد از 270 میلیارد تومان به 350 میلیارد تومان افزایش یافت.

اخوان عبداللهیان اعتبار اختصاص یافته را 130 میلیارد تومان بیان کرد و افزود: 53 مورد از طرح های مذکور در حوزه مسکن و شهرسازی است که اعم از برق رسانی، اصلاح شبکه فاضلاب و اجرای آن، ایجاد بوستان، سالن ورزشی، پایگاه آتش نشانی، مرکز جامع سلامت، مدرسه و ... می باشد که برای مشهد و شهرستانها تعریف شده است.

اخوان عبداللهيان پیشرفت فیزیکی پروژه هاي مذكور را حدود 70 درصد عنوان کرد و گفت: 11 مورد از این پروژه ها در مشهد آماده افتتاح است.

وی خاطر نشان کرد که در اجرای برخی از این پروژه ها مسکن و شهرسازی مستقیما متولی نبوده و نظارت عالیه به عهده دستگاه های متولی صورت گرفته و از آنجایی که اولین بار بود به پروژه هایی از این دست می پرداختیم، دستگاه های متولی کمک می کنند تا کیفیت کار به خوبی اجرا شود.

 منبع:اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3038

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید