امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

سرپرست موسسه آموزش عالی فردوس خبرداد: طرح توسعه ساختمان شماره یک با 800 مترمربع به زیربنای مجموعه افزوده می شود

  • پنج شنبه, 19 مهر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
سرپرست موسسه آموزش عالی فردوس خبرداد: طرح توسعه ساختمان شماره یک با 800 مترمربع به زیربنای مجموعه افزوده می شود سرپرست موسسه آموزش عالی فردوس خبرداد: طرح توسعه ساختمان شماره یک با 800 مترمربع به زیربنای مجموعه افزوده می شود http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،هاشم جلیلی صفریان ، سرپرست موسسه آموزش عالی فردوس در گفتگوی اختصاصی با سردبیرپایگاه خبری مشهد عمران گفت: ساختمان شماره دو موسسه یک سالی هست که مورد بهره برداری قرار گرفته است و طرح توسعه ساختمان شماره یک با 800 مترمربع به زیربنای مجموعه افزوده می شود.


وی با بیان اینکه درجهت توسعه موسسه اموزش عالی فردوس ،زمین 100 هکتاری در نزدیکی آرامگاه فردوسی با سایر موسسات آموزشی خریداری شده که دو هکتارآن به این موسسه اختصاص داده شده است،افزود: منتظر نتیجه طرح توسعه آرامگاه توس هستیم تا بتوانیم مقدمات ایجاد موسسه را در قالب زمین ورزشی،سلف سرویس،سالن مطالعه و بقیه ملزومات برای دانشجویان فراهم کنیم.

جلیلی افزود: پردیس اصلی در آن مجموعه در نزدیکی آرامگاه فردوسی با همکاری هشت موسسه آموزشی، ایجاد خواهد شد که دو هکتارآن برای موسسه آموزش عالی فردوس،فضای مناسب آموزشی و پژوهشی و فرهنگی ، ورزشی راه اندازی می شود.

سرپرست موسسه آموزش عالی فردوس گفت:موسسه آموزش عالی فردوس درسال 84 با نگاهی نو به شیوه های تدریس و با هدف کاهش مهاجرت دانشجویان علاقمند به رشته های هنری درشهر مشهد تاسیس شد.

وی با اعلام این مطلب که دو هزارو 600 دانشجو دراین دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، خاطرنشان کرد:85 درصد دانشجویان این موسسه را دختران و 28درصد را پسران تشکیل می دهند و ظرفیت کلاسها به جهت تدریس و نوع رشته های هنری در 28 کد رشته، حدود 15 نفر می باشد.

جلیلی درباره حضور شهردار مشهد در مراسم آغازسال تحصیلی دانشجویان جدید الورود گفت:دانشجویان و اساتید برجسته هنری این موسسه،سالهاست که در زیباسازی بصری شهر و ساخت المان ها و مجسمه ها با شهرداری مشهد همکاری می کنند،روز گذشته شهردار مشهد با حضور در مراسم توجیهی دانشجویان جدید الورود،باب این همکاری را بازکردند و زمینه تعاملات بیشتر شهرداری را با موسسه آموزش عالی فراهم شد.

سرپرست موسسه آموزش عالی فردوس ضمن اشاره به برنامه های پیش رو، این موسسه افزود: پنجمین دوره سوگواره نگاه عاشورایی را در آذرماه برگزارخواهیم کرد.هاشم 

وی در پایان سایرسازمانها را به همکاری و تعامل دوجانبه در زمینه کارآفرینی به موسسه آموزش عالی فردوس دعوت کرد.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3041

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید