امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛ کاشت بیش از 88 هزار بوته گل فصلی پاییزه در منطقه 4

  • پنج شنبه, 19 مهر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛  کاشت بیش از 88 هزار بوته گل فصلی پاییزه در منطقه 4 شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛ کاشت بیش از 88 هزار بوته گل فصلی پاییزه در منطقه 4 http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،غلامرضا غلامی ، شهردار منطقه چهار مشهد از کاشت بیش از 88 هزار بوته گل فصلی همزمان با آغاز فصل پاییز در این منطقه خبر داد.

 غلامی گفت: زیباسازی بصری و افزایش طراوت در فضای بصری و ارتقای روحیه نشاط و شادابی در میان شهروندان از اهداف کاشت گل های فصلی و دائمی در سطح منطقه است.

وی تصریح کرد: به مانند سال های گذشته، کاشت گل های متنوع پاییزی در معابر، بوستان ها و میادین شهرداری این منطقه طی پائیز سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار منطقه چهار مشهد خاطرنشان کرد: 88 هزار و 500 بوته گل به شکل فرش گل، کاشت قطعات به صورت تکه‌کاری، ترکیب با چمن و سایر روش‌ها کاشته می‌شود و اغلب گل‌ها نیز تا فصل زمستان ماندگار خواهند بود.

غلامی اظهار کرد: بنفشه، همیشه بهار ، داوودی، مینا چمنی و ... از بوته گل هایی است که در میدان امت، تقاطع غیر همسطح فجر، بلوار شهید مفتح و ... کاشته می شود.

شایان ذکر است از ابتدای سال جاری نیز 159 هزار گل فصلی و دائمی در معابر، آیلندها، میادین و بوستان های سطح منطقه کاشته شده است.

منبع:روابط عمومي شهرداري منطقه چهار مشهد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3045

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید