امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

به همت بسیج رسانه محقق شد؛ برخورداری اصحاب رسانه از تخفیف خدمات پزشکی و دندانپزشکی

  • پنج شنبه, 19 مهر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 اصحاب رسانه با عضویت فعال بسیج رسانه از تخفیف و کمک هزینه خدمات پزشکی و دندانپزشکی برخوردار می شوند. اصحاب رسانه با عضویت فعال بسیج رسانه از تخفیف و کمک هزینه خدمات پزشکی و دندانپزشکی برخوردار می شوند. http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ؛عباس محمدیان ، رییس بسیج رسانه خراسان رضوی در اولین جلسه راه اندازی دفتر بانوان بسیج رسانه استان با اعلام این خبر ؛ افزود: بسیج رسانه خراسان رضوی در راستای ارایه خدمات درمانی و فرهنگی به اصحاب رسانه تفاهم نامه هایی با مرکز بهداری سپاه و اداره ارشاد مشهد منعقد کرد.

 محمدیان افزود:  تخفیف 40 درصدی از خدمات درمانی و خدمات دندانپزشکی درمانگاه های سپاه برای خبرنگاران در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه تفاهم نامه ای در این خصوص با سازمان بهداری سپاه منعقد شده ؛ افزود: خبرنگارانی که فعالیت مستمر در برنامه های بسیج رسانه دارند می توانند با ارایه کارت فعالیت در بسیج، هنگام مراجعه به مراکز درمانی سپاه از این تخفیفات برخوردار شوند.

محمدیان یادآور شد: مراکز درمانی سپاه شامل درمانگاه و بیمارستان امام حسین، درمانگاه چمران، درمانگاه ولیعصر، درمانگاه فجر، درمانگاه بقیه الله و تمامی درمانگاههای سپاه در شهرستانهای خراسان رضوی را شامل می شوند.

وی همچنین اعلام کرد: هدیه ویژه ازدواج و تولد فرزند برای اصحاب رسانه خراسان رضوی از طرف سازمان بسیج رسانه درنظر گرفته شده است که این هدیه شامل تمامی خبرنگاران و عکاسان حتی بدون عضویت در این سازمان خواهد بود.

محمدیان بیان کرد: با هماهنگی اداره ارشاد مشهد در راستای ارایه خدمات فرهنگی، اصحاب رسانه از تخفیف بهای بلیط سینماهای مشهد و تئاتر های در حال اجرا در آینده نزدیک برخوردار می شوند.

منبع:روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3049

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید