امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

ساختمان جديد الاحداث پليس فرودگاه هاي استان در فرودگاه مشهد به بهره برداری رسید

  • جمعه, 20 مهر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
ساختمان جديد الاحداث پليس فرودگاه هاي استان در فرودگاه مشهد به بهره برداری رسید ساختمان جديد الاحداث پليس فرودگاه هاي استان در فرودگاه مشهد به بهره برداری رسید http://mashhadomran.ir

به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، ساختمان جدید پلیس فرودگاه مشهد طی مراسمی با حضور حسین اسفندیاری قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها؛ محمد باقرقاسم زاده مدیرکل فرودگاه های استان و سردار حسن مهری فرماندهی پلیس فرودگاه های کشور به بهره برداری رسید.

 قاسم زاده در این مراسم با تبریک هفته ناجا و قدردانی از زحمات و مجموعه ی فعالیت های فرماندهی پلیس و پرسنل متعهد و کاردان فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، گفت: امنیت فرودگاه مشهد مرهون تلاش شبانه روزی و تخصص پرسنل پلیس فرودگاه است که با تعهد مثال زدنی خود آرامش و امنیت دومین فرودگاه پرترافیک کشور، با 540 هکتار مساحت و تردد روزانه 40 هزار مسافر و مراجعه کننده را تامین کرده و آرامش و رفاه را برای مردم به ارمغان می آورند. وی افزود: بدون شک امنیت شهرها و مراکز استان ها حاصل از خود گذشتگی نیروی جان برکف و مقتدر پلیس است که شاید زحمات ایشان هرگز به چشم نیاید ولی همواره مطلع می شویم که مرزبانان شریف، پرسنل و سربازان نیروی انتظامی چه مظلومانه به شهادت می رسند تا با خون پاک خود امنیت کشور را تضمین کنند.

مدیرکل فرودگاه های استان در ادامه خاطرنشان کرد: باید برای کسانی که کار امنیتی می کنند هزینه کنیم و با تامین نیازها و تخصیص تجهیزات و امکانات مدرن و بروز دغدغه ی آنان را برطرف کنیم.

 قاسم زاده در ادامه گفت: خوشبختانه همدلی و تعامل سازنده یی بین تمامی نیروهای نظامی و ارگان های مستقر در فرودگاه مشهد وجود دارد که منجر به ارایه ی خدمات مطلوب به مردم شریف ایران شده است.

اسفندیاری ، در بخش دیگری از مراسم  گفت: ارایه ی خدمات و تسهیلات مطلوب در فرودگاه مشهد مشهود است و اکنون این فرودگاه آبرومندانه و در سطح بالایی به مردم خدمت می کند که باعث مباهات همه است.

وی با تقدیر از مدیران فرودگاه مشهد به جهت اقدامات و خدمات انجام شده در سال های اخیر گفت:

فرودگاه مشهد هم اکنون یک کارگاه سازندگی بزرگ است که پروژه های عمرانی و رفاهی متعددی را برای هر چه بهتر شدن سطح خدمات رسانی به مسافران در دستور کار قرار داده است و خوشبختانه شاهد رضایتمندی حداکثری مشتریان فرودگاهی هستیم.

سردار مهری فرماندهی پلیس شرکت فرودگاه های کشور ضمن تشکر از مدیران شرکت فرودگاه های کشور و زحمات و پیگیری های دکتر قاسم زاده در جهت روند احداث ساختمان جدید پلیس فرودگاه مشهد، گفت: نعمت امنیت که امروز در سطح کشور و صنعت حمل و نقل هوایی از آن بهره مندیم حاصل تلاش و تعهد پرسنل خدوم نیروی انتظامی است که تمام اراده و همت خود را وقف خدمت به مردم کرده اند.

وی افزود: از حمایت ها و تعامل مدیران شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با پلیس فرودگاه تشکر می کنم و امیدورام در سایه ی این هم افزایی خدمات رسانی به مردم و مسافران در بالاترین سطح ممکن انجام شود.

 

گفتنی است ساختمان جدید پلیس فرودگاه مشهد با  پنج هزار مترمربع مساحت کل عرصه، سه  هزار و دویست مترمربع زیر بنا و اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به بهره برداری رسیده است.

 

منبع:روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3051

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید