امروز: پنج شنبه 27 تیر 1398 برابر با 18 جولای 2019

آخرین خبرها

شهردار منطقه چهار خبر داد؛ اجرای خط کشی ترافیکی مسیر تشرف به حرم مطهر رضوی در منطقه 4

  • چهارشنبه, 25 مهر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
شهردار منطقه چهار خبر داد؛  اجرای خط کشی ترافیکی مسیر تشرف به حرم مطهر رضوی در منطقه 4 شهردار منطقه چهار خبر داد؛ اجرای خط کشی ترافیکی مسیر تشرف به حرم مطهر رضوی در منطقه 4 http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، غلامرضا غلامی ، شهردار منطقه چهار مشهد از ایمن سازی بلوار طبرسی شمالی و جنوبی این منطقه با اجرای خط کشی های ترافیکی خبر داد.

وی ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به مجاورت منطقه چهار با بارگاه منور رضوی و قرارگیری یکی از مسیرهای اصلی تشرف به حرم مطهر و به منظور ایمن سازی معابر و روان سازی تردد وسائل نقلیه، شهرداری منطقه چهار اقدام به اجرای خط کشی ترافیکی در بلوار طبرسی شمالی و جنوبی کرده است.

غلامی خاطرنشان کرد: در همین راستا گذرگاه های عابرین پیاده در بلوارهای طبرسی شمالی و جنوبی به مساحت 540 متر مربع با اعتباری بالغ بر 550 میلیون ریال خط کشی شد.

وی ادامه داد: با هماهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی همزمان با اجرای خط کشی گذرگاه های عابرین پیاده پروژه خط کشی محوری معابر در بلوارهای طبرسی شمالی، جنوبی، نبوت و شهید مفتح به طول 48 هزار متر و اعتبار 800 میلیون ریال اجرا شد.

شهردار منطقه چهار مشهد به اقدامات ترافیکی انجام شده در دهه اول محرم و طرح استقبال از مهر اشاره کرد و افزود: در دهه اول محرم به منظور نظارت بر رعایت مسائل ایمنی و ترافیکی در معابر از ایستگاه های صلواتی سطح منطقه بازدید گردید و در طرح استقبال از مهر سال جاری نیز معابر منتهی به مدارس منتخب با اجرای خط کشی عابر پیاده ایمن سازی  شد.

شهردار منطقه چهار مشهد در پایان اظهار داشت: تردد زیاد عابرین پیاده و وسایل نقلیه در بلوارهای طبرسی شمالی و جنوبی و نیاز به ایمن سازی بیشتر موجب گردید تا اجرای پروژه هایی همچون بازسازی و همسطح سازی گذرگاه های عابر پیاده و نصب سامانه ویلچر رو در این بلوارها تا پایان سال جاری در دستور کار شهرداری این منطقه قرار گیرد.

شایان ذکر است خطوط حمل و نقل عمومی BRT و فاز یک خط دو قطارشهری در محدوده خدماتی شهرداری منطقه 4 قرار گرفته شده و به شهروندان این منطقه خدمات ارائه می دهد.

 

منبع:روابط عمومي شهرداري منطقه چهار مشهد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3072

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید