امروز: چهارشنبه 02 بهمن 1398 برابر با 22 ژانویه 2020

آخرین خبرها

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی خبر داد: تصویب طرح جامع مرمت و احیای بازار فرش مشهد در کمیته فنی

  • چهارشنبه, 25 مهر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی خبر داد: تصویب طرح جامع مرمت و احیای بازار فرش مشهد در کمیته فنی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی خبر داد: تصویب طرح جامع مرمت و احیای بازار فرش مشهد در کمیته فنی http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،ابوالفضل مکرمی فر،مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: طرح جامع مرمت و احیای بازار فرش مشهد در کمیته فنی میراث فرهنگی استان تصویب شد.


 مکرمی فر امروز با بیان این مطلب افزود: بازار فرش مشهد، از عناصر هویتی شهر مشهد است و احیای آن احیای هویت این شهر است و طرح جامع مرمت و احیای بازار فرش مشهد در کمیته فنی میراث فرهنگی خراسان رضوی بررسی شد.

مکرمی فر با اشاره به بررسی ها و نظرات مطرح شده در کمیته فنی میراث فرهنگی استان درباره احیای بازار فرش اظهار کرد: برای احیای بازار فرش مشهد طرح مطالعاتی را مشاور انجام داد و احیای بازار فرش براساس مستندات تاریخی دوره قاجاریه خواهد بود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان افزود: نقشه ها ، جزئیات اجرایی توسط مشاور تهیه و آماده شده است و با تصویب در کمیته فنی برای تصویب به شورای فنی می رود و پس از تصویب نهایی در شورای فنی میراث فرهنگی استان ابلاغ می شود.

وی گفت: طرح جامع مرمت و احیای بازار فرش مشهد با مشارکت بازاریان، کسبه، مالکان و شهرداری مشهد با نظارت میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری اجرا می شود.

 

منبع:روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3073

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید