امروز: شنبه 03 فروردين 1398 برابر با 23 مارس 2019

بازدید معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت فرودگاه‌ها از پروژه بزرگ محوطه سازی فرودگاه مشهد

  • شنبه, 05 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
با حضور در فرودگاه مشهد صورت گرفت: بازدید معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت فرودگاه‌ها از پروژه بزرگ محوطه سازی فرودگاه مشهد با حضور در فرودگاه مشهد صورت گرفت: بازدید معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت فرودگاه‌ها از پروژه بزرگ محوطه سازی فرودگاه مشهد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهدعمران،حمیدرضا سیدی،معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حضور در فرودگاه مشهد از نزدیک بر روند اجرای پروژه ی محوطه سازی نظارت کرد.

وی در این بازدید ضمن ابراز رضایت از پیشبرد پروژه، از زحمات و پیگیری های مدیرکل فرودگاه های استان برای تسریع در عملیات بهسازی و ساماندهی محاوط مقابل ترمینال های پروازی قدردانی کرد.

در بخشی از بازدید، قاسم زاده به بیان مراحل انجام پروژه محوطه سازی پرداخت و گزارش کار مراحل پیشرفت این عملیات عمرانی را تشریح کرد.

 

گفتنی است؛ پروژه بزرگ بهسازی و ساماندهی محاوط مقابل ترمینال های پروازی در مساحتی به وسعت ۲۰ هکتار با هدف زیباسازی محیطی، همسان سازی و یکسان سازی معابر، رفاه حال مسافران و ایجاد فضایی مفرح؛ با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال از شهریور ماه سال جاری آغاز شده است.

 

منبع:روابط عمومی فرودگاههای استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3107

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید