امروز: چهارشنبه 02 بهمن 1398 برابر با 22 ژانویه 2020

آخرین خبرها

پیشرفت فیزیکی 45 درصدی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر

  • دوشنبه, 07 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 پیشرفت فیزیکی 45 درصدی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر پیشرفت فیزیکی 45 درصدی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،مسعود مهدی زاده مقدم،مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از پیشرفت 45 درصدی اجرای طرح توسعه و ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب چرمشهر خبر داد.

مهدی زاده مقدم گفت : هم اکنون ظرفیت این تصفیه خانه هزار متر مکعب در شبانه روز بوده که با تکمیل این طرح ظرفیت فاضلاب ورودی به ۳ هزار متر مکعب در شبانه روز خواهد رسید.

وی عنوان کرد: اجرای پروژه ارتقاء و توسعه این تصفیه خانه با اعتبار بیش از 180میلیارد ریال از سال 96 آغاز شده و در حال حاضر دارای پیشرفت فیزیکی 45 در صدی است.

مهدی زاده مقدم اضافه کرد: این تصفیه خانه در زمینی به مساحت 16 هکتار احداث شده و فرآیند تصفیه آن به روش تصفیه فیزیکی و بیولوژیکی بوده و تمام فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر به این تصفیه خانه وارد می شود.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: یکی از اولویتهای مهم ما در شهرکها و نواحی صنعتی مسئله محیط زیست بوده و تمام تلاش خود را برای حفظ و ارتقاء آن انجام خواهیم داد.

مهدی زاده افزود: زمان اجرایی این طرح  دو  سال و تامین اعتبار آن از محل اعتبارات ملی،استانی و داخلی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی است.

وی گفت :شرکت شهرکهای صنعتی استان با برخورداری از 8 تصفیه خانه صنعتی ,فاضلاب 14هزار متر مکعب را در شبانه روز تصفیه میکند.

گفتنی است:شهرک صنعتی چرمشهر واقع در کیلومتر 35 جاده مشهد- سرخس با مساحتی بالغ بر 153 هکتار و 63واحد بهره برداری و سرمایه ای 966هزار میلیاردریال زمینه اشتغال 2هزارو 44 نفر را فراهم کرده است.

منبع:روابط عمومی شرکت شهر‌کهای صنعتی استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3116

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید