امروز: یکشنبه 04 فروردين 1398 برابر با 24 مارس 2019

میزبانی کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی از زائران پیاده بارگاه رضوی

  • شنبه, 12 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 میزبانی کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی از زائران پیاده بارگاه رضوی میزبانی کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی از زائران پیاده بارگاه رضوی http://mashhadomran.ir

به گزازش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،سید احمد علوی،رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی از راه اندازی موکب "امام رئوف" توسط کارکنان این شرکت در سه روز پایانی ماه صفر امسال با هدف میزبانی از زائران پیاده بارگاه رضوی در مشهد خبر داد.

علوی با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با ایام رحلت حضرت نبی اکرم محمد مصطفی(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز استان، میزبان 130 نفر از زائران پیاده بارگاه امام هشتم خواهند بود.

وی با اشاره به حجم بالای ورود زائر به مشهد در این ایام افزود: تمام نیروی انسانی و هزینه های این موکب از محل نذورات شخصی کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز تامین شده است.
علوی خاطرنشان کرد: کارکنان و خانواده های کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی در این مدت وظیفه خدمت رسانی به 130 زائر پیاده امام هشتم را پس از اسکان در یکی از مدارس مشهد به عهده خواهند داشت.

به گفته علوی؛ مراسم استقبال از کاروان‌، برپایی نمازهای یومیه، توزیع کتب ادعیه و زیارت، اجرای برنامه های فرهنگی، تشکیل حلقه های معرفتی، پذیرایی روزانه صبحانه، نهار و شام، توزیع میان وعده و خدمات پزشکی از جمله برنامه های شرکت گاز خراسان رضوی در موکب "امام رئوف" خواهد بود.

سخنگوی شرکت گاز استان، خدمت به زائران امام هشتم(ع) را یک وظیفه همگانی برای مجاوران این امام رئوف عنوان کرد و گفت: به مدد خداوند متعال و در سایه ولی نعمت همه ایرانیان امام رضا(ع)، ان شاا... با تمام ظرفیت و توان در خدمت زائران خواهیم بود.

گفتنی است؛ مطابق نظر اکثر علما و مراجع تقلید، خدمت رسانی به زائران پیاده بارگاه منور ائمه اطهار از ارزش و ثواب بسیار بالایی برخوردار است.

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3126

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید