امروز: یکشنبه 04 فروردين 1398 برابر با 24 مارس 2019

بهسازی پیاده روهای خیابان شهید علیمردانی منطقه 4 شهرداری مشهد

  • شنبه, 12 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 بهسازی پیاده روهای خیابان شهید علیمردانی منطقه 4 شهرداری مشهد بهسازی پیاده روهای خیابان شهید علیمردانی منطقه 4 شهرداری مشهد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،غلامرضا غلامی،شهردار منطقه چهار مشهد از بهسازی و پیاده روسازی خیابان شهید علیمردانی در این منطقه خبر داد.

 غلامرضا غلامی، شهردار منطقه 4 بر بهسازی پیاده روها به عنوان مهمترین فضاهای شهری که به صورت مداوم و مکرر مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد، تاکید کرد و گفت: در سال های اخیر پروژه بهسازی و پیاده روسازی معابر سطح منطقه به طور گسترده اجرا شده است.

غلامی تصریح کرد: در این پروژه پیاده روهای شریان های اصلی سطح منطقه مانند بلوار طبرسی جنوبی با مساحت 30 هزار متر مربع و بلوار شهید مفتح به وسعت 10 هزار متر مربع با اجرای عملیات بازسازی جداول، تایل فرش پیاده روها، نصب پایه روشنایی و مبلمان شهری، احیای فضای سبز موجود و اجرای مسیر ویژه نابینایان بهسازی شد.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت پیاده روهای دو سمت بلوار طبرسی شمالی در مساحت 17 هزار متر مربع در راستای بهبود وضعیت تردد و ارتقاء سطح بهداشت و رفاه شهروندان آسفالت شد.

شهردار منطقه چهار مشهد به ادامه اجرای پروژه بهسازی پیاده روهای سطح منطقه در سال جاری اشاره کرد و افزود: در همین راستا و بنا به درخواست شهروندان پیاده روهای خیابان شهید علیمردانی از ابتدای مهرماه در حال بهسازی است که طی ماه های آینده به پایان می رسد.

غلامی خاطرنشان کرد: این پروژه در دو طرف خیابان شهید علیمردانی از ابتدا تا تقاطع ابوریحان به طول 600 متر با اعتبار بیش از دو میلیارد ریال در حال انجام است.

شهردار منطقه چهار مشهد در پایان یادآور شد: زیرسازی، تایل فرش، بازپیرایی فضای سبز موجود و ... از اقداماتی است که در این پروژه انجام می شود.

 

منبع:روابط عمومی شهرداری منطقه چهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3129

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید