امروز: شنبه 03 فروردين 1398 برابر با 23 مارس 2019

پیش بینی سه هزار جای پارک خودرو در محدوده مرکزی شهر برای خدمت رسانی دهه پایانی صفر

  • شنبه, 12 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
پیش بینی سه هزار جای پارک خودرو در محدوده مرکزی شهر برای خدمت رسانی دهه پایانی صفر پیش بینی سه هزار جای پارک خودرو در محدوده مرکزی شهر برای خدمت رسانی دهه پایانی صفر http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، وحید برکچی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، در نشست‌خبری خدمت‌رسانی حوزه معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد در روزهای پایانی ماه صفر اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی  ماه صفر خدمات و اقداماتی وسیعی در حوزه حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد برنامه‌ریزی شده است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به اینکه کلیه ترددها به‌وسیله دوربین‌های سطح شهر کنترل می‌شود، گفت: مرکز کنترل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد، دارای یک مرکز و اتاق مدیریت بحران است که به‌طور شبانه‌روزی حمل و نقل شهری را رصد می کنند.

برکچی گفت استفاده از خطوط بی‌آرتی در حمل‌ونقل عمومی و دسترسی سازمان‌ها در شرایط اضطراری به نقاط مرکزی به حرم مطهر رضوی(ع) در دستور کار شورای هماهنگی ترافیک شهرداری قرار گرفته است.

وی افزود: در محدوده مرکزی شهر سه هزارجای پارک در میدان شهدا، خیابان جنت، 17شهریور، میدان راه‌آهن و اطراف هسته مرکزی شهر مشهد پیش‌بینی شده است.

وی گفت : شرکت هوشمند الیت در سایر نقاط سطح شهر ده هزارجای پارک تدارک دیده است.

برکچی در ادامه بیان کرد: قطار شهری در این ایام در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه تا ساعت 24 و پنج‌شنبه تا ساعت 23 خدمات‌رسانی را افزایش داده ا که در خط یک با فاصله زمانی 4دقیقه و در خط 2 با فاصله زمانی 10 دقیقه خدمات‌رسانی انجام می‌شود.

معاون حمل‌ونقل شهرداری مشهد ادامه داد: تاکسیرانی هزاردستگاه اتوبوس، دویست دستگاه ون در محدوده مرکزی شهر مشهد قرارداده شده است، علاوه‌براین تعداد 50 دستگاه ون متعلق به تاکسیرانان است که به‌صورت رایگان در اختیار زائران قرار می‌گیرد.

برکچی گفت: در خطوط ورودی شهر مشهد شامل راه‌آهن، فرودگاه و پایانه‌های مسافربری تعداد اتوبوس‌ها به هزارو200 دستگاه افزایش خواهد یافت.

وی همچنین با اشاره به برنامه‌ریزی در رابطه با بازگشت هیئت‌هایی که در سایت ثبت نام کرده‌اند، گفت: هیچ مشکلی در مورد بازگشت زائران وجود ندارد و در پایانه‌های مسافربری در سطح کشور شش هزار توبوس آماده ارائه خدمات در این ایام می‌باشند.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3130

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید