امروز: جمعه 29 شهریور 1398 برابر با 20 سبتامبر 2019

آخرین خبرها

برخورداری واحد های تولیدی شهرک های صنعتی از مزایای ویژه استقرار

  • دوشنبه, 14 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 برخورداری واحد های تولیدی شهرک های صنعتی از مزایای ویژه استقرار برخورداری واحد های تولیدی شهرک های صنعتی از مزایای ویژه استقرار http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،مسعود مهدی زاده مقدم،مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان از واگذاری 29هکتار زمین به سرمایه گذاران درشهرک های صنعتی خبر داد.


 مهدی زاده مقدم با اشاره به روند سرمایه‌گذاری در شهرک های صنعتی بیان کرد: بيش از29 هکتار زمین در شهرک های صنعتی استان به متقاضیان واحد های تولیدی و صنعتی واگذار شده كه نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل چشم گیری در شش ماهه نخست سال جاری داشته است.

وي با اشاره به زیر‌ساخت‌های موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی افزود: با احداث این واحدها، زمینه‌های ایجاد اشتغال و همچنین توسعه اقتصادی در سطح استان فراهم خواهد شد.

اين مقام مسئول در ادامه گفت: مزیت عمده استقرار در نواحی صنعتی علاوه بر تأمین امکانات زیربنایی به شکل مناسب، این زمینه را فراهم می‌سازد تا ضمن حفظ مسائل زیست‌ محیطی با تجمیع واحدهای صنعتی در کنار یکدیگر، زمینه ایجاد همکاری‌های جدید را میسر و هم افزایی واحدهای صنعتی را افزون خواهد کرد.

مهدی زاده مقدم گفت: تهیه زمین مناسب برای اجرای طرح‌های صنعتی مطابق با اصول فنی ومهندسی؛ دسترسی سریع به امکاناتی از قبیل راه، آب، گاز، فاضلاب صنعتی؛ استفاده از خدمات نرم افزاری، مشاوره ای، مهندسی، مدیریتی؛ فراهم شدن بستر مناسب برای ایجاد شبکه‌ها و خوشه‌های مرتبط به یک صنعت در محدوده شهرک‌ها ؛ از مزایای سرمایه گذاری در شهرک ها عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد:ارائه خدمات رایگان در زمینه صدور مجوز‌های ساخت و ساز و پایان کار واحد‌های صنعتی؛ امکان ترهین دفترچه‌های قرارداد تخصیص زمین جهت دریافت تسهیلات بانکی؛ عدم نیاز به کسب مجوز جداگانه از ادارات و سازمان‌های متعدد از قبیل: محیط زیست، منابع طبیعی، کشاورزی، آب، برق و امور اراضی، میراث فرهنگی، خاک‌شناسی، ثبت، راه و ترابری، کار و امور اجتماعی را از مزیت‌های ویژه استقرار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی برشمرد.

 

 

منبع:روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3139

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید