امروز: چهارشنبه 26 تیر 1398 برابر با 17 جولای 2019

آخرین خبرها

پردیس خراسان رضوی فراخوان یکصدمین سالگرد تاسیس تربیت معلم در ایران را منتشر کرد

  • سه شنبه, 15 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مدیریت امور پردیس های خراسان رضوی از انتشار فراخوان اسناد یکصدمین سالگرد تاسیس تربیت معلم در ایران خبرداد. مدیریت امور پردیس های خراسان رضوی از انتشار فراخوان اسناد یکصدمین سالگرد تاسیس تربیت معلم در ایران خبرداد. http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، رمضان نیری،مدیریت امور پردیس های خراسان رضوی درگفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: دانشگاه فرهنگیان نظر دارد به مناسبت یکصدمین سالگرد تأسیس تربیت معلم در ایران، نسبت به برگزاری همایش نکوداشت و تدوین کتاب تاریخچه تربیت معلم در خراسان رضوی اقدام کند.


وی افزود: با توجه به ظرفیت های خراسان رضوی ، در شورای پژوهش دانشگاه فرهنگیان مصوب شد که متناظر با برنامه کشوری،بزرگداشت یکصدمین سالگرد تاسیس تربیت معلم را در خراسان رضوی برگزار کند.

نیری خاطر نشان کرد: ستاد مربوطه کارگروههای مربوط برای جمع آوری اسناد تشکیل شد ، لذا از همه استادان، پژوهشگران، پیشکسوتان، فرهنگیان و سایر صاحبنظران دعوت می شود، اسناد تاریخی خود را در رابطه با مراکز تربیت معلم استان، از بدو تأسیس این مراکز تاکنون، به این پردیس ارائه کنند، تا با نام آنها مورد استفاده قرار گیرد.

این اسناد می تواند شامل عکس، مدارک تحصیلی، جزوات و کتاب های درسی، زندگینامه استادان و دانش آموختگان برجسته، خاطرات، اشیاء تاریخی مرتبط و ... باشد.  همه شرکت کنندگان در این طرح به همایش بزرگداشت یکصدمین سالگرد تأسیس تربیت معلم دعوت می شوند و از نفرات برتر تقدیر خواهند شد.

ضمناً از طریق این فرم اینترنتی، فقط ارسال فایل های متنی یا عکسی با فرمت های doc,docx,jpg,jpeg,png و با حجم حداکثر پنج مگابایت مجاز می باشد، و در صورت نیاز به ارسال فایل های بیشتر شناسه یا شماره خود را در شبکه های ارتباطی مجازی ذکر کنید تا با شما تماس گرفته شود.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3142

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید