امروز: پنج شنبه 27 تیر 1398 برابر با 18 جولای 2019

آخرین خبرها

پذیرایی امدادگران کمیته امداد خراسان رضوی از زائران پیاده رضوی

  • چهارشنبه, 16 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 پذیرایی امدادگران کمیته امداد خراسان رضوی از زائران پیاده رضوی پذیرایی امدادگران کمیته امداد خراسان رضوی از زائران پیاده رضوی http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،مراکز نیکوکاری، دانشجویان و امدادگران کمیته امداد خراسان رضوی همگام با مجاوران، عموم مردم و دستگاه‌های اجرایی از عزاداران رضوی میزبانی و پذیرایی می‌کنند.


 حبیب‌الله آسوده، مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی بابیان اینکه میزبانی از زائران پیاده امام رضا (ع) به‌صورت خودجوش و داوطلبانه صورت گرفته است گفت: در این اقدام جمعی از امدادگران به همراه خانواده‌هایشان با حضور در پایگاه‌های اسکان زائران به میزبانی و پذیرایی از آن‌ها می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه این اقدام به‌عنوان یک وظیفه برای مجاوران رضوی، زمینه فرهنگ‌سازی اقدامات خیرخواهانه و خدمت به مردم را فراهم می‌کند افزود: در این امر خدمت به زائران امام رضا (ع) بیشتر متجلی می‌شود.

آسوده با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری، دانشجویان و امدادگران کمیته امداد پس از ورود زائران به مشهد مقدس با توجه به توان و نیت خود به زائران خدمت می‌کنند بیان کرد: این خدمت مشتاقانه و به‌صورت کاملاً داوطلبانه افتخاری است و در این مسیر هرگونه هزینه کرد از محل نذورات خود امدادگران صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه اسکان زائران در شش پایگاه در مشهد با همکاری امدادگران خدوم این نهاد انجام می‌شود افزود: این نهاد پذیرایی از حدود دو هزار زائر را عهده دارد که مردان بیشترین سهم رادارند.

آسوده ادامه داد: پذیرایی از زائران شهرستان‌های اسفراین، سرخس، بجنورد، فاروج و شیروان با همکاری امدادگران کمیته امداد در مشهد نیز انجام می‌شود.

وی ادامه داد: پایگاه‌های استقبال از زائران آمادگی دارد تا نذورات مردمی را دریافت و در بین آن‌ها توزیع کند.

آسوده با اشاره به اینکه پذیرایی از زائران رضوی برای چهارمین سال متوالی انجام می‌شود اعلام کرد: در این پایگاه‌ها علاوه بر برگزاری نماز جماعت و ادعیه خوانی اجرای برنامه‌های فرهنگی، عزاداری، سخنرانی، اقدامات اولیه پزشکی، شست و شوی البسه زائران و توزیع غذا نیز انجام می‌شود.

 

منبع:سایت خبری کمیته امداد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3143

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید