امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

توسط دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی انجام شد خدمت رسانی به بیش از 600 زائرپیاده امام رضا

  • شنبه, 19 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 توسط دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی انجام شد خدمت رسانی به بیش از 600 زائرپیاده امام رضا توسط دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی انجام شد خدمت رسانی به بیش از 600 زائرپیاده امام رضا http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،حسین محمدزاده گنج مسئول طرح گام های عاشقی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی گفت: بیش از 60 دانشجوی دختر و بیش از 60 دانشجوی پسر در دو پایگاه مجزا به این زائران خدمت رسانی کردند.

 وی در باره خدمت رسانی دانشجویان این دانشگاه به زائران پیاده امام هشتم اظهار داشت: حضور دانشحو معلمان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برای دومین سال در استقبال از زائران پیاده امام رضا تحت عنوان گام های عاشقی اجرا شد.

وی با بیان این که دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان برای دومین سال طی سه روز در دهه آخر صفر در دو پایگاه مجزا به زائران پیاده خدمت رسانی کردند گفت: بیش از 60 دانشجوی دختر و بیش از 60 دانشجوی پسر در دو پایگاه مجزا به این زائران خدمت رسانی کردند.

محمدزاده  گنج عنوان کرد: در این دو پایگاه دانشجویان به اجرای برنامه های فرهنگی، سخنرانی، مداحی، اجرای تاتر، برگزاری مسابقات دل نوشته و عکس، برنامه های مناسبتی با حضور روحانیون از حوزه علمیه، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، برگزاری حلقه های معرفت و پخش فیلم و کلیپ های مناسبتی پرداختند.

وی با بیان اینکه دانشجومعلمان قبل از برگزاری اسکان، آموزش های بهداشتی توسط دکتر گلدوزیان و دکتر فرایی گرفتند ادامه داد: در بخش بهداشت و سلامت دانشجومعلمان با توجه به آموزش های گذرانده  شده  کارهای درمانی زائران پیاده امام رضا(ع) را انجام دادند.

وی یادآور شد:اسکان و خدمت رسانی به زائران پیاده در سه روز به صورت شبانه روزی بود که به تعداد 250 زائر در آموزشگاه اعطایی واحد برادران و 370 زائر در واحد خواهران در آموزشگاه شاهد ارض اقدس آموزش و پرورش ناحیه 3 مشهد خدمت رسانی شد.

 

منبع:روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3150

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید