امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

معاون استاندار خراسان رضوی : اماکن تاریخی خواف قابلیت بالایی در جذب گردشگران داخلی وخارجی دارد

  • دوشنبه, 21 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
معاون استاندار خراسان رضوی : اماکن تاریخی خواف قابلیت بالایی در جذب گردشگران داخلی وخارجی دارد معاون استاندار خراسان رضوی : اماکن تاریخی خواف قابلیت بالایی در جذب گردشگران داخلی وخارجی دارد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،محمدرحیم نوروزیان،معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: تعداد وتنوع اماکن تاریخی شهرستان خواف قابلیت بالای در جذب گردشگران داخلی وخارجی دارد .


نوروزیان در بازدید از جاذبه های تاریخی شهرستان خواف با بیان این مطلب افزود: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواف با حمایت فرمانداری تورهای معرفی شهرستان و تورهای خواف گردی را برگزار کند تا مردم با این ظرفیت های گردشگری و فرهنگ و تاریخ این منطقه اشنا شوند.

وی با اشاره به ظرفیت اقامتگاه های بوم گردی این شهرستان گفت: ایجاد این مراکز اقامتی فرصت تازه ای را پیش روی گردشکری کشور و به ویژه استان قرار داده است که باید به خوبی از آن در راستای توسعه اقتصادی شهرستان بهره برداری شود.

هم چنین محمود باعقیده، مدیر اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خواف گفت: در این بازدید که علاوه بر نوروزیان معاون استاندار ، قربانی مدیر کل انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری وهمچنین سپهری سرپرست فرمانداری شهرستان خواف نیز حضور داشتند از مهمترین جاذبه های تاریخی شهرستان از جمله مدرسه غیاثیه خرگرد وآسبادهای نشتیفان بازدید کردند.

وی افزود: حضور در اقامتگاه بوم گردی غیاثیه ، بازدید از پایگاه پژوهشی آسبادها و همچنین نمایشگاه وفروشگاه صنایع دستی از دیگر برنامه های صورت گرفته بود.

 

منبع:روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3155

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید