امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

به میزبانی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد؛ هم اندیشی بررسی میزان تحقق اهداف برنامه ششم توسعه در مشهد برگزار شد

  • دوشنبه, 21 آبان 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 هم اندیشی بررسی میزان تحقق اهداف برنامه ششم توسعه در مشهد برگزار شد هم اندیشی بررسی میزان تحقق اهداف برنامه ششم توسعه در مشهد برگزار شد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،هم اندیشی بررسی میزان تحقق اهداف برنامه ششم توسعه در شرکت های پالایش گاز با محوریت کاهش گازهای ارسالی به مشعل به میزبانی پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در مشهد برگزار شد.

  مدیر انرژی این شرکت در این خصوص گفت: در این گردهمایی تعدادی از کارشناسان و نمایندگان حوزه انرژی و فرآیند از هفت پالایشگاه گازی کشور به همراه کارشناسان مدیریت و هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز حضور داشتند.

سید مجید علاقه بند افزود: در این گردهمایی کارشناسان در راستای مدیریت انرژی و بهینه کاوی عملیاتی به ارائه اقدامات بهبود انجام شده با هدف کاهش گازهای ارسالی به مشعل پرداختند.

وی تاکید کرد: شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نزاد به عنوان پیشتاز در این حوزه با انجام کامل فازهای اول و دوم پروژه بازیابی گازهای فلر در طی کمتر از دو سال، توانسته است بیش از 75 درصد از گازهای ارسالی به مشعل را بازیابی و به عنوان سوخت در دیگ های بخار به مصرف برساند.

مدیر انرژی پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در پایان کاهش گازهای ارسالی به مشعل پالایشگاه ها، مدیریت انرژی و کربن، هدف گذاری برای سال 1404 در تراز جهانی، بهینه سازی سیستم های سوخت و حفظ محیط زیست را از اهداف برگزاری این هم اندیشی عنوان کرد.

گفتنی است: در روز دوم این همایش نمایندگان انرژی و فرآیند هفت پالایشگاه کشور از واحدهای عملیاتی پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد بازدید و با اقدامات انجام شده در جهت تحقق نقشه راه کربن و بازیابی گازهای ارسالی به مشعل آشنا شدند.

 

منبع:روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3158

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید