امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

اهدای زمین برای ساخت دو مدرسه و یک سالن ورزشی توسط خیّر تایبادی

  • سه شنبه, 13 آذر 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
اهدای زمین برای ساخت دو مدرسه و یک سالن ورزشی توسط خیّر تایبادی اهدای زمین برای ساخت دو مدرسه و یک سالن ورزشی توسط خیّر تایبادی http://mashhadomran.ir

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،حسین شرافتی‌راد،فرماندار تایباد گفت: خیّر نیکوکار تایبادی 9 هزار و 662 مترمربع زمین را برای احداث مدرسه، پارک و سالن ورزشی در بخش میان‌ولایت شهرستان تایباد اهدا کرد.

 

وی عنوان کرد: خیر نیکوکار حاج احمد خان اسکندری 9 هزار و 662 مترمربع زمین را برای احداث مدرسه، پارک و سالن ورزشی در بخش میان‌ولایت شهرستان تایباد اهدا کرد.

 

فرماندار تایباد افزود: این خیر نیکوکار یک قطعه زمین به مساحت هزار و 500 مترمربع را برای احداث یک واحد آموزشی 6 کلاسه با اعتبار ساخت هشت میلیارد ریال در شهر مشهدریزه اهدا کرد.

 

وی گفت: یک قطعه زمین به مساحت  چهار هزار مترمربع نیز برای احداث مدرسه‌ای دیگر در چهاربرجی توسط این فرد نیکوکار اهدا شد.  دو هزار و 662 مترمربع زمین برای احداث پارک و نیز هزار و 500 متربع زمین برای احداث یک سالن ورزشی در همین منطقه از دیگر اقدامات خیرخواهانه این خیّر است.

 

شرافتی‌راد بیان کرد: خيران و نیکوکاران مدرسه‌ساز گام موثری در پیشرفت و توسعه علم و دانش در کشور به ویژه مناطق روستایی و محروم دارند. اقدامات موثری که این فرد نیکوکار در راستای توسعه شهری و پیشرفت علم و دانش در این منطقه انجام داد تا نسل‌ها بعد نام و یادش را ماندگار خواهد کرد.

 

وی گفت: مدرسه‌سازی با نگاه نیکوکاری در زمره اقدامات خداپسندانه محسوب می‌شود و باید برای این قبیل اقدامات فرهنگ‌سازی شود تا هر روز شاهد گسترش آن در نقاط مختلف باشیم.

 

منبع: ایسنا

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3244

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید