امروز: یکشنبه 06 مهر 1399 برابر با 27 سبتامبر 2020

آخرین خبرها

ادامه خط دو قطارشهری مشهد نیمه اول سال 98 بهره‌برداری می‌شود

  • شنبه, 06 بهمن 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 ادامه خط دو قطارشهری مشهد نیمه اول سال 98 بهره‌برداری می‌شود ادامه خط دو قطارشهری مشهد نیمه اول سال 98 بهره‌برداری می‌شود http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،خلیل الله کاظمی،معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد افزود:در کنار عملیات ریل‌گذاری، کار احداث ایستگاه‌های باقی مانده از خط دو از جمله کوهسنگی و جام عسل نیز در حال انجام است که اکنون از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است.


وی گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به دنبال بهره‌برداری از ادامه خط دو قطارشهری مشهد، حدفاصل میدان شریعتی تا ایستگاه سلامت هستیم.

کاظمی در حاشیه بازدید از روند عملیات اجرایی ادامه خط دو قطارشهری مشهد افزود: در حال حاضر 4150 متر از مسیر خط دو حد فاصل ایستگاه شریعتی تا ایستگاه سلامت باقی مانده که عملیات اجرایی آن ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این مسیر نیازمند 8300 متر ریل‌گذاری است، اظهار کرد: از این میزان تاکنون 3950 متر ریل‌گذاری انجام شده است.

کاظمی ادامه داد: در کنار عملیات ریل‌گذاری، کار احداث ایستگاه‌های باقی مانده از خط دو از جمله کوهسنگی و جام عسل نیز در حال انجام است که اکنون از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است.

معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به دنبال این هستیم تا بتوانیم باقی مانده مسیر خط دو قطارشهری مشهد را از میدان شریعتی تا شهرک سلامت در نیمه اول سال 98 به بهره‌برداری برسانیم.

منبع:پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد،

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3465

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید