امروز: شنبه 26 مرداد 1398 برابر با 17 آگوست 2019

افتتاح نهمین پایگاه اورژانس اجتماعی بهزیستی استان خراسان رضوی در شهر جدید گلبهار

  • جمعه, 19 بهمن 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 افتتاح نهمین پایگاه اورژانس اجتماعی بهزیستی استان خراسان رضوی در شهر جدید گلبهار افتتاح نهمین پایگاه اورژانس اجتماعی بهزیستی استان خراسان رضوی در شهر جدید گلبهار http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،همزمان با  دهه مبارک فجر، نهمین پایگاه اورژانس اجتماعی بهزیستی استان خراسان رضوی در شهر جدید گلبهار افتتاح شد.

 حقدادی معاون امور اجتماعی و شبه خانواده اداره کل بهزیستی استان خراسان رضوی در این آیین با اشاره به اینکه در سال گذشته 9 شهرستان در سطح استان پایگاه اورژانس داشتند، افزود: با توجه به اینکه نگاه به سمت توا نمندسازی قرار دارد در همین راستا 11 پایگاه دیگر نیز به بهره برداری رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 20 پایگاه اورژانس در سطح شهرستان وجود دارد که پوشش تمام شهرستان های بالای 50 هزار نفر را به همراه دارد.

وی با بیان اینکه شهر گلبهار به لحاظ جمعیتی از نظر کمی و کیفی در اولویت کار اداره کل بهزیستی استان قرار گرفته است، افزود: شناسایی مسائل، همکاری و ایجاد تحرک در مردم جهت همکاری و ایجاد ارتباط با سایر سازمان ها و افراد و دریافت کمک های جامعه از مهم ترین اهداف ایجاد این پایگاه ها است.

معاون امور اجتماعی و شبه خانواده اداره کل بهزیستی استان خراسان رضوی اظهارد اشت: برای تجهیز این پایگاه 50 میلیون تومان دولت هزینه کرده است که 3 نفر نیروی متخصص در این پایگاه فعالیت خواهند داشت.

 

منبع:روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3548

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید