امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خبرداد: فاز اول مجموعه گردشگری شاهان گرماب بعد از تعطیلات نوروزی به بهره برداری می رسد

  • سه شنبه, 21 اسفند 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 فاز اول مجموعه گردشگری شاهان گرماب بعد از تعطیلات نوروزی به بهره برداری می رسد فاز اول مجموعه گردشگری شاهان گرماب بعد از تعطیلات نوروزی به بهره برداری می رسد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، سید مجتبی احمدی،مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در نشست خبری اعلام برنامه های نوروزی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی درباره پروژه های عمرانی افزود: پایگاه بین شهری بجستان با کمک دو میلیاردریالی خیرین در دهه فجر به بهره برداری رسید.


وی گفت: پایگاه سبزوار نیز با کمک کامل خیرین نیز به زودی بهره برداری شده وفاز اول پروژه گردشگری شاهان گرماب که طی یک قرارداد 20 ساله به بخش خصوصی واگذارشده ، بعد از تعطیلات نوروزی به بهره برداری می رسد.

احمدی درباره ارائه خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد:بیش از شش هزار و ۴۸۶ پرسنل و نجات‌گر در ایام نوروز ارائه خدمت می کنند.

وی گفت: حوزه‌های مختلف جوانان و داوطلبان با ایجاد ۸۹ پایگاه امداد و نجات، طرح ایمنی سلامت در مراکز پرتردد استان با حضور ‌۲۳ شعبه و میل عظیم جوانان، نجات‌گران و پرسنل تا ‌۱۷ فروردین در خدمت زائران و مجاوران است تا با توجه به‌ابعاد گردشگری و زیارتی مشهد خدمات رسانی کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه ‌۴۶ دستگاه آمبولانس، یک فروند بالگرد عملیات و خودروهای عملیاتی سبک برای عملیات امداد و نجات به‌کارگیری می‌شود، یادآور شد: بیش از شش هزار و ۴۸۶ نفر پرسنل و نجات‌گر در ایام نوروز ارائه خدمت می کنند ، و به‌منظور پوشش مراسم تحویل سال نو با توجه به‌وجود مضجع شریف امام رضا(ع) ۱۲۰ نفر از پرسنل در حرم مطهر مستقر می‌شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اظهار کرد: طی این مدت پویش ملی بهرفت یا بهبود رفتارهای ترافیکی توسط اعضای سازمان جوانان برگزار می‌شود که ۲۰ هزار نفر از اعضای جوان و داوطلب در یک هزار و ۲۲۶ پایگاه در کشور حضور داشته و برای بهبود رفتارهای ترافیکی، با اتباط چهره به‌چهره با رانندگان و تشویق آنان برای شرکت در این پویش و ثبت اثر انگشتشان به‌عنوان تعهد کمک می‌کنند.

همچنین اسماعیل بهمن‌آبادی معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی اظهار کرد: از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین به‌مدت ۲۲ روز در محورهای مواصلاتی طرح نوروزی انجام می‌شود.

وی تشریح کرد: این طرح با مشارکت شش هزار و ۴۶۸ پرسنل که در پایگاه‌های ثابت پنج نجات‌گر و پایگاه‌های موقت چهار نجات‌گر حضور دارند، اجرا می‌شود.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3678

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید