امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

همزمان با طرح استقبال از بهار 98؛ اجرای هفت هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح معابر منطقه 4

  • پنج شنبه, 23 اسفند 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
اجرای  هفت هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح معابر منطقه 4 اجرای هفت هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح معابر منطقه 4 http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، غلامرضا غلامی،شهردار منطقه چهار مشهد از اجرای 7 هزار متر مربع نقاشی دیواری در معابر این منطقه همزمان با فرارسیدن بهار 98 خبر داد.


 غلامی ضمن اعلام خبر فوق گفت: ایجاد فضایی زیبا و با نشاط برای شهروندان در ایام نوروز از برنامه های کاری این منطقه در طرح استقبال از بهار 98 است که اجرای نقاشی دیواری یکی از این اقدامات می باشد.

غلامی بیان اینکه دیوار مدارس، بوستان ها و معابر، در این اقدام با استفاده از رنگ و نقش های شاد طراحی و نقاشی می گردد، افزود: اجرای 7 هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح منطقه تا پایان سال جاری در دستور کاری شهرداری این منطقه قرار گرفته است.

غلامی با اشاره بر اینکه نقاشی دیواری ها در دو سطح 2 و 3 اجرا می شود، ادامه داد: نقاشی دیواری های سطح  دو تحت عنوان پویش رنگ ها با مشارکت پرشور شهروندان در سطح منطقه اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: سطح  دو  و سه نقاشی دیواری ها با اعتباری بالغ بر 1،3 میلیارد ریال اجرا می شود که تاکنون خیابان های وحید، پنجتن 40، شهید بابانظر 42 و بولوار طبرسی شمالی براساس طرح های مصوب مدیریت امور هنری شهرداری مشهد نقاشی دیواری شده است.

شهردار منطقه چهار مشهد در باره  نقاشی دیواری های اجرا شده از ابتدای سال جاری، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری  پنج هزار متر مربع نقاشی دیواری در معابر، بوستان ها و مدارس منتخب سطح منطقه با اعتبار 373 میلیون ریال اجرا شده  است.

شایان ذکر است طی سال های گذشته طرح تصاویر شهدای شاخص منطقه چهار بر دیوارهای معابر سطح منطقه نقش بسته است که یکی از این طرح ها تصویر شهیدان محمدحسن نظرنژاد(بابانظر)، علی اصغر حسینی محراب و ابراهیم شریفی است که بر دیوارهای حاشیه بزرگراه شهید بابانظر و ابتدای خیابان پنجتن نقاشی شده است.

 

منبع:روابط عمومی شهرداری منطقه چهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3684

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید