امروز: یکشنبه 05 خرداد 1398 برابر با 26 می 2019

‍ آغاز توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه دربیش از ۳۲۰ مرکز توزیع در سراسر استان خراسان رضوی

  • پنج شنبه, 23 اسفند 1397
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
‍ آغاز توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه دربیش از ۳۲۰ مرکز توزیع ‍ آغاز توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه دربیش از ۳۲۰ مرکز توزیع http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،محسن اسفندیاری، مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی در نشست خبری توزیع میوه شب عید افزود: جلسه تنظیم بازار محصولات کشاورزی بر میوه شب عید در محل استانداری خراسان رضوی با حضور معاونت ستاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد و  زمان توزیع میوه پایان سال در خراسان رضوی از ۲۵ اسفند ماه تعیین شده  است.

وی  افزود: با هماهنگی انجام شده در کمیته تنظیم بازار استان پیش از ۳۲۰ مرکز توزیع در سطح استان خراسان توزیع میوه شب عید را بر عهده دارند.

اسفندیاری گفت : با تلاش انجام  شده سعی بر ذخیره سازی میوه سیب و پرتقال بسیار با کیفیت در استان است  و در حال حاضر سیب با قیمت هر کیلو ۷۰۰ تومان و پرتقال هر کیلو  چهار هزار تومان در مراکز توزیع به دست مردم عزیز خراسان رضوی می رسد.

وی افزود : مراکز توزیع میوه با نصب بنرهای خاصی مشخص می باشد و مردم می‌توانند به آن مراکز مراجعه و میوه شب عید را دریافت کنند.

اسفندیاری خاطر نشان کرد: با توجه به برآورد سال گذشته و جمعیت استان،خراسان رضوی نسبت به سایر استانها وضعیت خوبی دارد.

وی گفت:44 مرکز توزیع میوه در فروشگاههای شهرداری و کمتر از 20 مرکز توزیع در تعاونی های مصرف و 80 مرکز صنوف هستند که توسط سازمان صنعت معدن و تجارت هستند.

مدیرتعاون روستایی خراسان رضوی  گفت: میوه هایی که امسال در طرح تنظیم بازار شب عید، توزیع می شود از استانهای مازندران،تهران، ارومیه و جیرفت حمل و توزیع شده است.

ش

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3686

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید