امروز: پنج شنبه 27 تیر 1398 برابر با 18 جولای 2019

آخرین خبرها

اجرایی شدن 58 پروژه عمرانی با اعتبار 272 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

  • دوشنبه, 26 فروردين 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
اجرایی شدن 58 پروژه عمرانی با اعتبار 272 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی اجرایی شدن 58 پروژه عمرانی با اعتبار 272 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،مسعود مهدی زاده مقدم،مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، از اجرایی شدن 58 پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر 272 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در سال گذشته خبر داد.

وی در نشست کارگروه فنی، اظهار کرد: عملیات اجرای زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف کاهش دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران برای امنیت حضور سرمایه گذاران در جهت احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی و سرمایه گذاران صنعتی در راستای تولید ملی و اشتغال مولد اجرا و مهیا می شود.

وی افزود: در سال گذشته 58 پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر 272 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی از قبیل برق، راه و ابنیه، گازرسانی، روشنایی و آبرسانی برای صنعتگران اجرا شده است.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: در اجرای زیرساخت ها برای صنعتگران در هر شرایطی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد تا واحدهای صنعتی و تولیدی سریع تر فعالیت اقتصادی خود را شروع کنند و به چرخه تولید و اشتغال متصل شوند ازاین رو واحدهای صنعتی و تولیدی با حمایت هایی در بخش های زیرساختی ازجمله تأمین آب، برق، گاز به بهره برداری می رسند.

وی خاطر نشان کرد: استان ظرفیت های اقتصادی مناسب فراوانی دارد و با هم افزایی و انجام برنامه های مشترک با سایر دستگاه ها، باید زمینه‌های سرمایه‌گذاری بیشتر را در سال جدید برای واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم آوریم و به عنوان سربازان حوزه صنعت از ظرفیت‌ها بخوبی در راستای تولید بیشتر صاحبان صنعت، استفاده کنیم.

درپایان گفتنی است استان خراسان رضوی با 49 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب، 40 شهرک قابل واگذاری و بالغ بردو هزار و  600 واحد صنعتی بهره برداری شده، اشتغالی افزون بر 75 هزار نفر را فراهم کرده است.

 

منبع:روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی،

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3778

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید