امروز: جمعه 29 شهریور 1398 برابر با 20 سبتامبر 2019

آخرین خبرها

چندین هزارمتر فضای تجاری پدیده شاندیز در سال 99 به بهره برداری می رسد

  • دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
چندین هزار فضای تجاری پدیده شاندیز در سال 99 به بهره برداری می رسد چندین هزار فضای تجاری پدیده شاندیز در سال 99 به بهره برداری می رسد http://mashhadomran.ir

 به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، نشست کارگروه بهره برداری و رسانه امروز برگزار شد و  در این نشست ابوالفضل انتظاری، مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با تأکید بر اینکه باید با برنامه ریزی های ویژه در خصوص توسعه فعالیت های گردشگری و تجاری مجموعه اقدام کرد، گفت: بازیابی برند و ایجاد گردش اقتصادی و ارزش افزوده معاملاتی دارایی های تجاری ساخته شده، در گروه ایجاد پاخور و جذب گردشگران و مشتریان به مجموعه پدیده است.

وی افزود :چندین هزار فضای تجاری آماده بهره برداری در اختیار است و چندین هزار مترمربع دیگر در حال ساخت و حداکثر تا پایان سال جاری و نهایتاً ابتدای سال ۱۳۹۹ آماده بهره برداری میشود. بنابراین باید این فرصت ها و ظرفیت ها با ذوق، خلاقیت، پیگیری و برنامه ریزی مورد استفاده قرار گیرد و برندهای معتبر کشوری و منطقه ای جذب شوند.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده با اشاره به اینکه بازارها در ماه مبارک رمضان رونق کمتری دارند، گفت: اما این مجموعه با توجه به خدمات هم افزایی که دارد، می توان با برنامه های ویژه شاپینگ مال، هایپر مارکت و ظرفیت‌های فرهنگی، تفریحی و تفرّجی آنرا فعّال داشت.

 

 

منبع:روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3804

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید