امروز: شنبه 02 شهریور 1398 برابر با 24 آگوست 2019

آخرین خبرها

2 هزار واحد مسکونی ارزان قیمت در مشهد افتتاح شد

  • سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
2 هزار واحد مسکونی ارزان قیمت در مشهد افتتاح شد 2 هزار واحد مسکونی ارزان قیمت در مشهد افتتاح شد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،محمد مخبر،رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مراسم بهره برداری از 2 هزار واحد مسکونی ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد  همزمان با نیمه شعبان در شهرک رسالت مشهد گفت:این ستاد بیش از 45 هزار طرح در سراسر کشور با سرمایه گذاری 420 هزار میلیارد ریال و اشغالزایی چهار هزار نفر در دست اجرا دارد.

 مخبر افزود: این طرح ها با همکاری مردم اجرا شده که سبب اشتغال و توسعه به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته می شود.

وی اظهار داشت: عمده اعتبارات این طرح ها توسط مردم و با خلاقیت و استعداد آنان شکل گرفته که سبب سرعت در اجرای آنها شده است.

وی با اشاره به خدمات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای اشتغالزایی جوانان گفت: سال گذشته حدود 81 هزار شغل برای جویندگان کار توسط این ستاد ایجاد شد که حدود 40 هزار شغل به  شکل مستقیم بوده است.

مخبر افزود: امسال برای جویندگان کار در کشور ایجاد 100 هزار شغل در نظر گرفته شده که حدود 50 هزار شغل به شکل  مستقیم است  و اولویت اجرای این طرح ها بیشتر در استانهای سیل زده می باشد.

وی گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) جزو نخستین دستگاههایی بود که در مناطق سیل زده حضور پیدا کرد و مایحتاج اولیه مردم را فراهم و دراختیار آنان قرار داد.

مخبر افزود: همچنین تحویل 30 هزار بسته لوازم خانگی در استانهای درگیر سیل آغاز شده است.

وی اظهار داشت: این ستاد حدود هشت هزار میلیارد ریال برای مناطق درگیر سیل در کشور هزینه یا تعهد کرده که نزدیک  دو  هزار و 500 میلیارد ریال آن کمک بلاعوض شامل لوازم خانگی بوده که توزیع شده است.

مدیر عامل بنیاد برکت نیز در این مراسم با اشاره به ساخت  دو  هزار مسکن ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد در مشهد گفت: چهار هزار واحد ارزان قیمت برای اقشار کم در آمد در کشور در حال ساخت است.
سعید جعفری افزود: همزمان با افتتاح  دو هزار واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد در مشهد، 29 طرح دیگر نیز در حوزه های آموزشی، فرهنگی، آبرسانی و امدادی در شهرهای مشهد، خواف، کلات، داورزن، فریمان و بجستان با هزینه بیش از 227 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3809

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید