امروز: جمعه 29 شهریور 1398 برابر با 20 سبتامبر 2019

آخرین خبرها

آغاز عملیات اجرایی تکمیل سالن ورزشی سرپوشیده 6 هزار نفری ثامن مشهد

  • سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 آغاز عملیات اجرایی تکمیل سالن ورزشی سرپوشیده 6 هزار نفری ثامن مشهد آغاز عملیات اجرایی تکمیل سالن ورزشی سرپوشیده 6 هزار نفری ثامن مشهد http://mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،محمد رضا پرهیخته پور،مدیر عامل شرکت همیار سازه توس،در حاشیه جلسه تحویل پروژه سالن سرپوشیده 6 هزار نفری ثامن الائمه مشهد که روز گذشته با حضور نمایندگان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و اداره کل و ورزش و جوانان استان در این مجموعه ورزشی برگزار شد،از واگذاری تکمیل پروژه نیمه تمام سالن ورزشی

6 هزار نفری ثامن الائمه مشهد به این واحد عمرانی وابسته سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی خبر داد.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه تلاش داریم در جوانب مختلف همکاری موثری در امور عمرانی استان داشته باشیم، علاوه بر پروژه های داخل استان تعامل خوبی با نهادهای دیگر نیز برقرار کرده ایم.

وی افزود: از این رو طی مذاکراتی که با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور انجام شد، تکمیل پروژه سالن چند منظوره سر پوشیده مستقر در مجموعه بزرگ ورزشی ثامن الائمه با اعتباری در حدود 35 میلیار تومان به شرکت همیار سازه توس واگذار شده است.

 با اشاره به حدود 30تا 50 درصد پیشرفت فیزیکی این سالن ورزشی عنوان کرد: از آنجا که چند سالی است عملیات اجرایی این سالن متوقف شده است، با تمام توان تخصصی شرکت تلاش خواهیم کرد بر اساس زمان بندی تعیین شده 18 ماهه، این پروژه را به ثمر برسانیم.

وی وسعت این سالن ورزشی را حدود 7 هزار متر عنوان و خاطر نشان کرد: در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی به طور جدی تاکید داریم در حد امکان کلیه مصالح و تجهیزات مورد نیاز برای تکمیل این پروژه و محوطه سازی آن که وسعت قابل توجهی دارد از توان داخل کشور و حتی بومی استان تامین شود.

پرهیخته پور تصریح کرد: خوشبختانه با سابقه خوبی که شرکت همیار سازه در حوزه عمرانی و کمک به اجرای مطلوب پروژه های سطح استان داشته است، در سال جاری علاوه بر خدمات دهی در پروژه های شهرداریها، 3 پروژه دیگر در بخش ورزشی و بانک سپه در دستورکار داریم و امیدواریم بتوانیم نقش موثری در عمران و آبادانی استان داشته باشیم.

همچنین،علی پژومند،مدیر بخش منطقه شرق معاونت فنی مهندسی شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور نیز در حاشیه این جلسه  افزود: سالن 6 هزار نفری ثامن مشهد با حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی تا مرحله اجرای سقف پیش روی داشته و با توجه به سابقه شرکت همیار سازه توس به عنوان پیمانکار جدید این پروژه انتخاب شده است.

وی ادامه داد: انتظار داریم با توجه به اینکه شرکت همیار سازه توس سازمان همیاری که به نوعی از بدنه دولت و معاونت عمران استان است، بتواند به ما کمک کند و پروژه را در مدتی که زمان بندی شده است تحویل دهد.

وی با اشاره به هدف گذاری 18 ماه برای اتمام پرژوه سالن ورزشی 6 هزار نفره ثامن الائمه مشهد، عنوان کرد: بخشی از اعتبارات این پروژه تامین شده است و بخش دیگر آن با همکاری پیمانکار به صورت علی الحساب تامین خواهد شد تا این پروژه با موفقیت به اتمام برسد.

مدیر بخش منطقه شرق معاونت فنی مهندسی شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور ادامه داد: نکته حائز اهمیت، تاکید آقای سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه اماکن ورزشی بر این است که با همت همگانی این پروژه تا قبل از اتمام دولت دوازدهم به بهره برداری برسد و در اختیار مردم ورزش دوست مشهد قرار گیرد.

وی با اشاره به سابقه شرکت همیار سازه توس در اجرای پروژه های ورزشی در سطح استان بیان کرد: شرکت همیار سازه توس در حوزه ورزش شرکت خوشنامی است و با توجه به تجربه خوبی که در اجرای پیست دوچرخ سواری در سایت ثامن الائمه و دیگر پروژه های در دست اجرای آن، امیدواریم در این پروژه نیز این تجربه خوب را در کنار هم تکرار کنیم.

همچنین،مهدی سلاطین،مدیر مجموعه ورزشی ثامن الائمه مشهد  افزود: این پروژه یکی از بزرگترین پروژه های شرق کشور است که خوشبختانه بعد از حدود 5 سال توقف، قرار است با توان این شرکت عمرانی وابسته سازمان همیاری به اتمام برسد.

وی افزود: این سالن چند منظوره یکی از نیازهای اساسی ورزش استان و خصوصا شهر مشهد است، چراکه اکثر رشته های ورزشی را پوشش خواهد داد و برای برگزاری مسابقات ورزشی در سطوح بالا بسیار مناسب خواهد بود.

وی با اشاره به سابقه پیمانکار جدید در اجرای پروژه های ورزشی استان، ادامه داد: امیدواریم با تاکید و پیگیری های جدی که شخص مدیرکل ورزش و جوانان استان دارد و حضور این شرکت باسابقه، شاهد به ثمر رسیدن این تلاش ها و افتتاح آن در زمان تعیین شده باشیم تا جامعه ورزش استان از این امکان مناسب بهره مند شوند.

مدیر مجموعه ورزشی ثامن الائمه مشهد ادامه داد: با تکمیل و افتتاح این سالن ورزشی می تواند نوید بخش روزهای خوب برای تمامی تیم های لیگی استان در رشته های مختلف ورزشی باشد و در آینده نزدیک شاهد برگزاری مسابقات باکیفیت و در این سالن ورزشی باشیم.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3810

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید