امروز: چهارشنبه 18 تیر 1399 برابر با 08 جولای 2020

مدیرمیراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اعلام کرد: آغاز عملیات اجرایی کمپینگ گردشگری معلم بجستان همزمان با هفته میراث فرهنگی

  • دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
غاز عملیات اجرایی کمپینگ گردشگری بجستان غاز عملیات اجرایی کمپینگ گردشگری بجستان mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،امان اله نوروزی،مدیر میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری بجستان از شروع عملیات اجرایی محوطه سازی کمپینگ گردشگری معلم بجستان خبر داد.

نوروزی  با اعلام این خبر افزود: محوطه سازی کمپینگ گردشگری معلم بجستان با اعتبار مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات ملی معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در حال اجراست.

وی گفت: این پروژه با هدف ایجاد زیر ساخت های گردشگری با همکاری شهرداری بجستان در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان ، گردشگران و مسافران اجرا می شود.

نوروزی ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن کمپینگ مذکور در ورودی شهر، با توسعه و تجهیز آن می تواند مکان مناسبی جهت استفاده عموم و زائرین علی بن موسی الرضا(ع) باشد.

تحویل کارگاه به پیمانکار این پروژه با حضور سیدمهدی کفشچی معاون توسعه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و یوسفی کارشناس ناظر طرح های عمرانی معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی انجام شده است.

شایان ذکر است شهرستان بجستان بیش از 150 اثر شناسایی شده و 45 اثر ثبت شده در فهرست میراث ملی داردو در فاصله 280 کیلومتری جنوب مشهد واقع شده است.

 

منبع:روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3923

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید