امروز: دوشنبه 23 تیر 1399 برابر با 13 جولای 2020

آخرین خبرها

برگزاری نشست تخصصی بررسی سیاست های تشویقی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و هتلداری در مشهد

  • سه شنبه, 21 خرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
برگزاری نشست تخصصی بررسی سیاست های تشویقی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و هتلداری در مشهد برگزاری نشست تخصصی بررسی سیاست های تشویقی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و هتلداری در مشهد mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،احمد دیناری،معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از برگزاری نشست تخصصی بررسی سیاست های تشویقی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و هتلداری، هم زمان با نمایشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی ، هتلی و صنایع وابسته درهتل توریست توس مشهد خبرداد.


 دیناری با اعلام این خبر افزود: نشست تخصصی با موضوع سرمایه گذاری 22 خرداد برگزارو مخاطبان این نشست مالکان ، مدیران و سازندگان هتل های در حال ساخت و در حال تجهیز است و در این نشست تولیدکنندگان و خریداران با یکدیگر آشنا  می شوند.

وی تصریح کرد: در این نشست جامعه سرمایه گذاران و هتلداران افغانستانی مقیم مشهد با توجه به حجم بالای سرمایه گذاری شان در استان حضور دارند.

دیناری ادامه داد: نشست تخصصی دوم مربوط به حوزه تفریحات و سرگرمی است که سرمایه گذاران و مسئولان مرتبط حضور خواهند داشت و علاوه بر بررسی مشکلات، تشکیل جامعه یا انجمن حرفه ای مورد بحث و بررسی قرار  می گیرد.

وی یادآور شد: هم زمان با این نشست های تخصصی نمایشگاه تخصصی از 22 تا 24 خرداد ماه جاری در هتل توریست توس برگزار می شود.

هم چنین علی رجب زاده مدیرعامل شرکت نمایشگاهی دکوپاژ و مجری برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه تخصصی در فضایی به مساحت حدود هزار متر مربع در قالب 22 غرفه برگزار می شود.

وی ادامه داد: در گذشته نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و هتلی، رستورانی، کافی شاپی و صنایع وابسته هم زمان با نمایشگاه های گردشگری برای عموم مردم برگزار می شد اما اکنون برای اولین بار این نمایشگاه به صورت تخصصی برگزار می شود.

وی تاکید کرد: این نمایشگاه عمومی نیست و فقط افراد متخصص با دعوت نامه می توانند در نمایشگاه و برنامه های جانبی آن حضور داشته باشند.

 

منبع:روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3982

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید