امروز: سه شنبه 14 مرداد 1399 برابر با 04 آگوست 2020

آخرین خبرها

اولویت شرکت عمران گلبهار بهبود کیفیت خدمات است

  • سه شنبه, 21 خرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
  اولویت شرکت عمران گلبهار بهبود کیفیت خدمات است اولویت شرکت عمران گلبهار بهبود کیفیت خدمات است mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، هومن گریوانی،مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: حل مشکلات مردم و انجام اقدام جدی برای رفع امور از اولویت های شرکت عمران است.


به گزارش، مهندس هومن گریوانی درملاقات عمومی هفتگی با مردم ضمن اشاره به اینکه این شرکت بسترهای ارتباطی مناسب را برای انتقال پیشنهاد و انتقادات شهروندان فراهم  کرده ، افزود: شرکت عمران در راستای بهبود کیفیت در خدمات به مردم از نقطه نظرات استفاده کرده و در بسیاری از موارد به آن جامه عمل پوشانده است.

وی با بیان اینکه رشد و توسعه پایدار و افزایش سطح رضایتمندی از اقدامات این شرکت یکی از اولویت ها و شاخص های مهم تلقی می شود، اظهار داشت: همانطور که مردم با حضور خود در خلق حماسه های سیاسی نقش بی بدیلی دارند، بهره مندی از نظرات و دیدگاه های آن ها برای افزایش وفاق و همدلی و همچنین پیشرفت شهر جدید گلبهار موثر  است.

 گریوانی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب معیار مردم در مورد قضاوت در مورد مسئولان و مدیران کشور را عملکرد آن ها در عرصه خدمتگزاری به ملت دانست و اظهار کرد: هیچ کاری فوری تر و مهم تر از خدمت به مردم نبوده و باید مدیران با روحیه بسیجی یعنی با احساس تکلیف، بدون توقع، فداکارانه، بدون خودنمایی و برای رضای خدا حتی یک روز هم خدمت برای مردم را از دست ندهند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در پایان ابراز امیدواری کرد: اقدامات و توسعه زیرساخت های فرهنگی، احداث و حمایت از مدال آوران و قهرمانان عرصه ورزشی و همچنین رفع مشکلات مردم در حوزه های مسکن مهر از اهدافی است که این شرکت آن را پیگیری و تا حصول نتیجه ادامه  دارد

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3985

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید