امروز: شنبه 10 خرداد 1399 برابر با 30 می 2020

مجهز شدن ورزشگاه امام رضا(ع) به سیستم VAR نیازمند همکاری همه مجموعه های متولی است

  • سه شنبه, 21 خرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مجهز شدن ورزشگاه امام رضا(ع) به سیستم VAR نیازمند همکاری همه مجموعه های متولی است مجهز شدن ورزشگاه امام رضا(ع) به سیستم VAR نیازمند همکاری همه مجموعه های متولی است mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، علی‌اکبر هاشمی‌جواهری، مدیرعامل موسسه تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی در نشست خبری گفت:موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با امکانات کامل و مجزا ویژه آقایان و بانوان سالانه برنامه‌های متفاوتی دارد. 

وی افزود : یکی از برنامه‌های پر مخاطب برنامه‌های تابستانی این مجموعه در ایام اوقات فراغت که با لحاظ کردن تغییراتی در شیوه اجرا و برگزاری در رشته‌های مختلف و انجام سطح‌بندی همه رشته‌ها اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه کلاس‌های اوقات فراغت در قالب 150 کلاس و 51 رشته برگزار می‌شود، افزود: برنامه‌های اوقات فراغت موسسه تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی در تابستان 98 از انتهای خردادماه تا انتهای شهریورماه برگزار می شود.

هاشمی جواهری گفت : استادیوم فرهنگی و ورزشی امام رضا(ع) نقشی بسیار کلیدی در این موفقیت داشت و گمان نمی‌کنم که دیگر در سطح کشور چنین استادیوم مجهزی در داخل شهر ساخته شود، ورزشگاهی که همه نگرانی‌هایی در بحث تامین و امنیت داشتند اما با مدیریت خوبی که بود هیچ مشکلی در زمان‌های ورود و خروج تماشاگران به‌وجود نیامد.

مدیرعامل موسسه تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی با اشاره اینکه سالن‌های ورزشی این مجموعه در رشته‌های مختلف در سطح کلاس A جهانی است، بیان کرد: از نمونه‌های بازر این سالن‌ها می‌توان به سالن تیراندازی اشاره کرد و در سایر رشته‌ها هم به‌همین شکل است و این مجموعه 50 رشته ورزشی ارائه خدمت دارد.

وی افزود: در گذشته در رشته‌هایی مانند فوتبال به‌دلیل تاریکی و عدم نور کافی کلاس‌ها تعطیل می‌شد که این مشکل با مجهز کردن سیستم روشنایی برطرف شد و به گفته مسئولان داخلی و خارجی همچون سفیر آلمان امکانات ورزشی آستان قدس رضوی در سطح جهان بی‌نظیر است.

هاشمی جواهری گفت : یکی از برنامه‌های شاخص صورت گرفته افتتاح موزه ورزشی آستان قدس رضوی در هفتم اسفندماه سال 97 بود و کسانی که کاپ، مدال، توپ و دیگر اقلام ورزشی ارزشمندی که دارند می‌توانند جهت ماندگاری ابدی‌اش آن را با این موزه اهدا کنند تا به نمایش عموم درآید.

مدیرعامل موسسه تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه مجهز شدن ورزشگاه امام رضا(ع) به سیستم VAR نیازمند همکاری تمامی مجموعه‌های متولی است، گفت: این اقدام باید در گام نخست توسط مدیران باشگاه پدیده شهر خودرو پیگیری شود و سپس اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان ورود پیدا کنند و موسسه تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی همچون گذشته حمایت لازم را دارد، همچنین سیستم بلیت فروشی اینترنتی هم برای مسابقات داخلی و آسیایی فعال می‌شود و تمام زیرساخت‌های آن مهیا است.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 3986

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید