امروز: چهارشنبه 18 تیر 1399 برابر با 08 جولای 2020

اتمام عملیات اجرای روکش آسفالت قسمتی از محور فیض آباد ـ بجستان

  • سه شنبه, 28 خرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 اتمام عملیات اجرای روکش آسفالت قسمتی از محور فیض آباد ـ بجستان اتمام عملیات اجرای روکش آسفالت قسمتی از محور فیض آباد ـ بجستان mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،محمود کبیر،سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مه ولات گفت: 3 کیلومتر از محور فیض آباد به بجستان با هزینه 10 میلیارد ریال روکش آسفالت شد.


وی  با اعلاماین خبر گفت : تکمیل قسمتی دیگر از عملیات روکش آسفالت در محور فیض آباد ـ بجستان، گفت: با هدف ایجاد بستر مناسب راههای ارتباطی، تردد آسان و ایمن کاربران جاده، عملیات روكش آسفالت به طول  سه کیلومتر و با عرض هفت  متر و ضخامت  شش سانتی متر اجرا  شد.


وی با بیان اینکه آسفالت به کار رفته در این محور از نوع گرم و توپکا 19-0 انجام شده است، تصریح کرد: اعتبار هزینه شده در روکش آسفالت محور مذکور بالغ بر 10 میلیارد ریال بوده است.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مه ولات با بیان اینکه جاده مذکور یکی از راههای پرترافیک این شهرستان با شهرستان های بجستان، فردوس و استان های جنوبی کشور به شمار می‌رود، اظهار داشت: این قسمت از رویه آسفالت جاده علیرغم اقدامات مستمر، به دلیل حجم بالای تردد وسایط نقلیه دچار تخریب شده بود که در تلاشیم بتوانیم دیگر قسمت های آسیب دیده را روکش  کنیم.

وي در پایان گفت: در سال های گذشته نیز عملیات نگهداری و روکش آسفالت در این مسیر انجام اجرا شده است .

 

 

منبع:روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی،

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4009

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید