امروز: پنج شنبه 25 مهر 1398 برابر با 17 اکتبر 2019

آخرین خبرها

آغاز عملیات اجرایی بهسازی و ترمیم آسفالت معابر پیرامون حرم مطهررضوی

  • جمعه, 31 خرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
آغاز عملیات اجرایی بهسازی و ترمیم آسفالت معابر پیرامون حرم مطهررضوی آغاز عملیات اجرایی بهسازی و ترمیم آسفالت معابر پیرامون حرم مطهررضوی mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،سید مصطفی نعمتی،شهردار منطقه ثامن گفت : عملیات بهسازی و روکش آسفالت خیابان آیت الله شیرازی از چهارراه شهدا تا حرم مطهررضوی به مساحت دو هزار و ۲۰۰ متر مربع و همچنین بلوار شهید حاجی حسنی کارگر (شارستان قطاع ۴) حدفاصل تقاطع شارستان و نواب صفوی تا میدان شهید حججی به مساحت هفت و ۷۰۰ متر مربع، امروز به دستور شهردار مشهد مقدس از طریق ویدیو کنفرانس و بصورت همزمان با ۷ منطقه شهری دیگر آغاز شد.


وی افزود:این پروژه شامل آسفالت تراشی و روکش آسفالت خیابان شیرازی و اجرای لایه روکش آسفالت در بلوار شهید حاجی حسنی کارگر با استفاده بالغ بر ۱۲۰۰ تن آسفالت بصورت مکانیزه و با هدف تسهیل در تردد وسائط نقلیه در مبادی ورودی حرم مطهررضوی در حال اجراست.

نعمتی خاطر نشان کرد:کمیتهای تشکیل و شاخصهای کیفیت آسفالت معابر تعریف شد که براساس آن هفت میلیون مترمربع از آسفالت معابر شهر مشهد برای بهسازی شناسایی شد که ۴۵ درصد بهسازی و آسفالت معابر در مناطق کمبرخوردار انجام می شود.

وی افزود:با موافقت شورای شهر امسال ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت معابر مشهد در نظر گرفته شد که دو برابر اعتبار سال گذشته است.

نعمتی گفت هشت اکیپ، عملیات بهسازی و آسفالت معابر مشهد را براساس اولویتبندیهای انجام شده آغاز کرده اند.

وی افزود : از ۲۲۰ میلیارد تومان اعتباری که برای آسفالت معابر در سال جاری در نظر گرفته شده ۸۰ میلیارد تومان را در اختیار مناطق برای لکه گیری و آسفالت معابر قرار داده شده است.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4021

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید